Slapukai: Katy Perry ir Orlando Bloomas pora?

Popmuzikos žvaigždė Katy Perry ir Orlando Bloomas toliau kursto gandus apie tarp jų užsimezgusį romaną – savaitgalį pora kartu dalyvavo gimtadienio šventėje Roberto Downey Jr. namuose.

5

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Katy Perry ir Orlando Bloomas susiporavo?

„Žiedų valdovo“ žvaigždė ir Katy pirmą kartą buvo pastebėti kartu po „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonijos vykusiame vakarėlyje, vėliau – praėjusį mėnesį aktoriaus Jameso Lecesne'o monospektaklyje „The Absolute Brightness of Leonard Pelkey“ Los Andžele, o praėjusį trečiadienį buvo abu nufotografuoti viename Holivudo vakarėlyje.

Atrodo, kad judviejų santykiai darosi vis rimtesni. Šeštadienį Katy kartu su Orlando ir jo sūnumi Flynnu dalyvavo Roberto Downey jaunesniojo sūnaus Extono gimtadienio šventėje, kuri vyko „Geležinio žmogaus“ žvaigždės Malibu namuose, Kalifornijoje.

„Katy žaidė su Flynnu, kad jam nebūtų nuobodu, – sakė vienas šaltinis UsMagazine.com. – Kelionė buvo ilga, taigi ji kalbėjosi su vaiku ir jį linksmino“.

„Jie su Flynnu daug juokėsi, klausėsi muzikos ir juokavo, – pasakojo kitas vakarėlio dalyvis svetainei People.com. – Vakarėlyje jie išbuvo ne vieną valandą. Katy labai gerai jautėsi vaikų šventėje. Ji atrodė patenkinta, kad gali praleisti dieną su Orlando“.

REKLAMA

Orlando ir Katy kol kas viešai apie savo santykius nekalba, tačiau anksčiau šaltiniai sakė People.com, kad jiedu „agresyviai flirtavo“ po „Auksinių gaublių“ apdovanojimo ceremonijos vykusiame vakarėlyje, kuriame „Katy buvo labai koketiška ir kerinti“.

Britų gražuolis nuo 2010 iki 2013 metų buvo susituokęs su australų manekene Miranda Kerr kuri 2011 metais jam pagimdė sūnų Flynną.

Kate 2012 metais išsiskyrė su komiku Russelu Brandu, su kuriuo santuokoje išgyveno dvejus metus. Neseniai ji buvo siejama su rokeriu Johnu Mayeriu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų