Skandalais apipinta „Eurovizijos“ kova dėl finalo: už balsą Monikai – spektaklis nemokamai

Iš Kelmės kilusi atlikėja Monika Marija šiemet laimę bando „Eurovizijoje“. Nuo pat pirmų filmavimų ji susilaukė daugybės palaikymo iš komisijos bei žiūrovų. Jau šį šeštadienį televizijos žiūrovai išvys antrąjį konkurso pusfinalį, kuriame pasirodys ir pati atlikėja – sieks patekti į finalą. Vietiniame laikraštyje „Bičiulis“ skelbiama, kad mainais už balą – spektaklis nemokamai.

20

Visai neseniai Kelmės laikraštyje buvo išspausdintas skelbimas, patraukęs internautų dėmesį – jame prašoma balsuoti už atlikėją.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalais apipinta „Eurovizijos“ kova dėl finalo: už balsą Monikai – spektaklis nemokamai

Laikraštyje „Bičiulis“ tarp skelbimų buvo išspausdintas ir toks pranešimas: „Gerb. kelmiškiai, rajono gyventojai, „Eurovizijos“ finaliniame etape balsuokite už Moniką Mariją. Ji garbingiausiai atstovautų Lietuvai. Sėkmės atveju Vilniaus senjorų teatras parodys spektaklį „Likimai“ nemokamai. Garantuoju, tėviškėnas Augustinas Gudmonas.“

Pati Monika Marija naujienų portalui tv3.lt tikino, kad nė pati nežinojo, kad toks skelbimas bus spausdinamas. „Aš negaliu sukontroliuoti visų savo gerbėjų – esu labai dėkinga, kad mane taip palaiko, bet kartais jie nesuvokia, kad tai nėra gerai. Tas žmogus, kuris parašė skelbimą, norėjo gerą darbą padaryti, bet gavosi atvirkščiai“, – teigė Monika.

Mergina pridūrė, kad ji yra tik atlikėja ir nėra atsakinga už kitų asmenų veiksmus. „Aš atsakinga už pasirodymus, o vadyba tvarko visus kitus reikalus. Esu ganėtinai ramus žmogus ir nedarau tragedijos ten, kur jos nėra. Tai nėra kažkoks kriminalas“, – šypteli atlikėja.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė ir su „Bičiulio“ reklamos skyriaus atstove Loreta Dirbanauskaite. Anot jos, skelbimai į laikraštį nėra atrenkami: „Į skelbimų skyrių ateina skelbimai, o mes juos ir dedame.“

Moteris pridėjo, kad skelbimai yra mokami, o pastarąjį užsakė tas, kuris ir pasirašė – A. Gudmonas. Tiesa, anot jos, daugiau tokių skelbimų nepasikartojo.


Rašyti komentarą...
Česlovas
2020-02-08 09:13:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va tokie atlikėjai ir važiuoja į finalus,trumpalaikis pigūs blykstelėjo kas,sau reklama,o dėl Lietuvos visai nesvarbu.Na ir kas būsiu paskutinis,ar visai į finalą nepateko į ,svarbu tapusių"žvaigždė" Lietuvoje.Kaip negėda,kaip ir prieš kelis metus viena dainininkė,tikrai būtų nepatekusi į Euroviziją,bet susijungė su kitu dainininkų,kuris irgi jau neturėjo šansų ir jie pateko,ir ką gavom? O tada buvo Mia būti,bet ne, "sena",db Aistė visa galva jau matosi geresnė,bet garantuoju paaugliai balsuodami"nuspręs" Lietuvos likimą.
Atsakyti
-3

Česlovas
2020-02-08 09:18:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai ne,švogerių šalis,perka,paperka išduoda.Svarbu trumpalaikė reklama sau ,o ne Lietuvai.
Atsakyti
-4

M
Monika
2020-02-26 12:06:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na pajuokavo ir gerai ,o Monikutė dar jauna dar daug,daug,reikės pasiekti na dar ne dabar o viskas kas bus pamatysim!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų