REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
20
Saulius Skambinas su Živile Barzdaityte atostogas leido Turkijoje (nuotr. asm. archyvo)

Šokėjas Saulius Skambinas su širdies drauge ir jų dukrelės Majos mama Živile Barzdaityte atostogas leido saulėtoje Turkijoje. Moteris pasakojo, kad po vasaros darbų norėjosi atsipūsti ir apie nieką negalvoti, todėl pasirinko pasyvų poilsį svetur.

20

Šokėjas Saulius Skambinas su širdies drauge ir jų dukrelės Majos mama Živile Barzdaityte atostogas leido saulėtoje Turkijoje. Moteris pasakojo, kad po vasaros darbų norėjosi atsipūsti ir apie nieką negalvoti, todėl pasirinko pasyvų poilsį svetur.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Živilė Barzdaitytė atvirai prakalbo apie atostogas, dukrelę Milą ir laukiamą darbingą rudenį.

Pradėdama pokalbį apie atostogas, moteris šyptelėjo, kad vasara buvo intensyvi darbų atžvilgiu, todėl norėjosi pailsėti ir niekuo nesirūpinti.

„Turkiją pasirinkome, nes esame tokie atostogautojai-tinginiautojai. Mes vasarą intensyviai dirbome su vaikų stovyklomis, todėl iš karto po jų pasirinkome tingų poilsį. Norėjome saulės, poilsio“, – kalbėjo pašnekovė.

Saulius ir Živilė į Turkiją vyko ir su dukrele, pasak jos, svetur atostogauti daug pigiau: „Atostogauti vykome su mažąją. Sumos tikslios gal neatskleisiu, bet pasakysiu, kad savaitė Lietuvos pajūryje mums būtų atsiėjusi kur kas daugiau ir nebūtinai su geru oru. Čia geras kainos ir kokybės santykis.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, neretai atostogos būna kupinos kuriozinių situacijų ar linksmų nutikimų, tačiau šį kartą Živilei vienu momentu nebuvo taip linksma. „Kuriozinių situacijų išvengėme, nes nelabai ką veikėme ir kur važiavome. Šį kartą paskutinę dieną mes su Sauliumi lakstėme po visas vandens čiuožyklas, nes mūsų Mila bijo. Paskutinę dieną sakiau, kad reikia paskutinį kartą nučiuožti ir belipdama užkliuvau ir kritau. Grįžau su mėlyne ant kojos. Tai čia toks įvykis nutiko per nerangumą. Saulius juokėsi, kad manęs vienos paleisti negalima“, – teigė ji.

REKLAMA

Įdomu tai, kad jie į Turkiją vyksta jau ne pirmą kartą ir šį kraštą renkasi ne šiaip sau: „Turkiją renkamės jau ne pirmą kartą. Čia vykstame, nes kaina visada padori, saulė, baseinai, viskas įskaičiuota. Nereikia niekuo rūpintis.

Maistas buvo tikrai labai skanus, geras ir įvairus. Turėjome ramų poilsį, aš ir knygą paskaičiau, ir pasideginau. Mūsų mažoji Mila išmoko nardyti, labai džiaugėsi. Labai patiko. Dabar išmoko įšokti, panerti. Labai džiaugėsi vaikas ir visi pasikrovėme geros emocijos. Šį kartą tikrai mėgavomės atostogomis ir apie nieką daugiau negalvojome.“

REKLAMA
REKLAMA

Živilė teigė, kad jų pasirinkto viešbučio teritorijoje viskas buvo tvarkinga, gražu, todėl neįžvelgė jokių minusų: „Minusų neįžvelgi, kai esi viešbučio teritorijoje. Labai tvarkingai prižiūrėta viešbučio teritorija, kambariai visada švarūs, sutvarkyti. Personalas besišypsantis, malonus. Daug dėmesio skiria vaikams. Kai išeini už viešbučio teritorijos, tada tu pamatai tą skurdoką vaidą. Tai nelabai džiugina akį, nes tu supranti, kokia iš tiesų yra realybė. Tikras jų gyvenimas nekvepia prabanga.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Moteris ragino turistus ne tik laiką leisti viešbučio teritorijoje, o ir pasižvalgyti po miestą. „Šį kartą nusprendėme, kad reikia pamatyti kažką daugiau, nes gyvenome tikrai gražiame Sidės regione. Iki pačio Sidės miesto – 7 km. Nusprendėme apsižvalgyti ir įsėdome į vietinį jų autobusą ir nuvažiavome į Sidės griuvėsius, pamatėme naktinį miestą. Labai gražus miestelis, pakrantė. Tikra labai gražu. Nepasigailėjome, kad nuvykome. Labai rekomenduojame apsilankyti tiems, kas bus šiame regione“, – kalbėjo moteris.

REKLAMA

Živilė džiaugėsi, kad su dukrele neturi jokių problemų, todėl keliauti – vienas malonumas: „Ji puikiai atlaiko skrydžius. Lėktuve visada pasprendžiame kokias nors užduotėles, pasiimame užkandukų. Papietaujame ar pavakarieniaujame ir pamiegame, todėl tas laikas labai greitai prabėga. Viešbutyje visai netrukdo, nes jai viskas įdomu, eina maudytis.

Būna visada su liemene, todėl žinome, kad visą laiką yra saugi. Aišku, kad į didžiuosius baseinus einame kartu. Tikrai problemų su ja neturime. Džiaugiamės, kad vaikas taip prisitaiko prie tėvų ir vietos. Jai visada paimame atskirą kambarį. Tai ji susitvarko, daiktus susideda. Tokia atrakcija būna, kad keičiame vietą.“

Baigdama pokalbį apie atostogas saulėtoje Turkijoje, Ž. Barzdaitytė šyptelėjo, kad jos buvo prieš intensyvų darbą. „Dabar jau startuoju su plaukų sveikatinimo procedūromis. Prasidės darbai grožio sferoje. Nemažai prikaupiau informacijos, todėl dabar pradėsiu ja dalintis su klientėmis“, – tarė moteris.

Išpūsta, priklijuota ir prišpakliuota.
Kas jį tokia ar tas jos draugas prireikė dėmesio gaila žmonių kurie visokiais būdais nori užkariauti rašydami apie save nežinome ir tikrai neįdomu
kam skambino?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų