REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šokėjo Sauliaus Skambino širdies draugė Živilė Barzdaitytė spalio pabaigoje atšventė 33-ąjį gimtadienį. Šia proga iš mylimojo ji gavo išsvajotą dovaną – krūtinės plastinę operaciją, kuriai ryžosi kone iškart po gimimo dienos. Moteris tikina – tai nebuvo momentinė užgaida, apie operaciją jį galvojo jau keletą metų. 

Šokėjo Sauliaus Skambino širdies draugė Živilė Barzdaitytė spalio pabaigoje atšventė 33-ąjį gimtadienį. Šia proga iš mylimojo ji gavo išsvajotą dovaną – krūtinės plastinę operaciją, kuriai ryžosi kone iškart po gimimo dienos. Moteris tikina – tai nebuvo momentinė užgaida, apie operaciją jį galvojo jau keletą metų. 

REKLAMA

Jautė kompleksą

Praėjus keletui dienų po operacijos, Ž. Barzdaitytė su naujienų portalu tv3.lt sutiko pasidalyti savo patirtimi. Moteris atskleidė, kad jai buvo atliktas krūtinės pakėlimas ir didinimas implantais. Pasak pašnekovės, mintis apie plastinę operaciją jai kilo prieš dvejus metus, kai nustojusi maitinti dukrą ėmė kompleksuoti dėl pasikeitusios krūtinės. 

„Supratau, kad greičiausiai reikės operacijos, kai praėjus šiek tiek laiko po dukros maitinimo pamačiau, jog krūtinė nebegrįš į tokią padėtį, kokioje buvo prieš gimdymą. Man tai tapo kompleksu – nesijaučiau nei moteriška, nei patraukli, nuotraukose su atviresnėmis palaidinėmis mačiau, kad krūtinė neatrodo gražiai. Šeimai ir artimiesiems vis užsimindavau, kad ateityje norėčiau tai susitvarkyti“, – kalbėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pasakojo Živilė, šio komplekso ji neslėpė ir nuo mylimojo Sauliaus, tad kartą susėdę jie rimtai apie tai pasikalbėjo. 

„Pats Saulius vis kartojo, kad mano krūtinė jam nekliūna, esu graži tokia, kokia esu. Tačiau tai norėjau pasidaryti ne dėl jo ar kitų žmonių, o dėl geresnės savo pačios savijautos. Saulius stipriai mane myli ir nori, kad jausčiausi gerai, todėl atkreipė dėmesį į mano ašarojimus. Kartą susėdome ir jis pasiteiravo, ar tikrai tam ryžčiausi. Kadangi buvau dėl to tikra ir artėjo mano gimimo diena, jis nusprendė šia proga man tai padovanoti“, – sakė Ž. Barzdaitytė. 

REKLAMA

Ruošėsi nuo vasaros

Živilė atskleidė, kad dar vasarą ėjo į konsultacijas pas šios srities specialistus. Moteriai buvo atlikti reikalingi tyrimai, operacijai teko tinkamai paruošti organizmą. 

„Kurį laiką prieš operaciją vartojau reikalingus vitaminus, gėriau arbatas imuninei sistemai stiprinti. Stengiausi rūpintis, kad organizmas būtų stiprus, vengiau sergančių žmonių, kad nepasigaučiau jokių bacilų“, – pasakojo ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Ž Barzdaitytės teigimu, jaudulio prieš operaciją išvengti nepavyko, tačiau moteris įsitikinusi, kad pakankamai gerai su tuo susitvarkė. 

„Ypač jaudinausi dieną prieš, kai ryte atsibudus atėjo suvokimas, jog operacija tikrai įvyks. Tačiau tądien dar dirbau su savo klientėmis, buvo daug bendravimo, tad diena greitai praėjo ir net šiek tiek užsimiršau. Žinoma, sugrįžus namo reikėjo pasiruošti. Operacijos rytą taip pat neišvengiau jaudulio, tačiau klinikoje mane maloniai pasitiko, be to, reikėjo nueiti į dar vieną konsultaciją, pasirašyti dokumentus. Taigi, buvo ką veikti, tad aplinka tarsi padėjo man išvengti panikos“, – teigė Živilė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Džiaugiasi vyro pagalba

Plaukų sveikatinimo specialiste dirbanti moteris tikino, kad atsikėlusi po operacijos jautė skausmus, tačiau juos padėjo numalšinti vaistai. Be to, šypseną veide sukėlė ir artimųjų dėmesys – nors užsukti į palatą jie negalėjo, atsiuntė mielų dovanėlių. 

„Prabudusi palatoje radau gėlių puokštę, dovanėlių. Buvau labai laiminga, kad artimieji manimi rūpinasi. Sulaukiau daug žinučių, skambučių, kiek jėgos leido, atsakiau. Tačiau labiausiai norėjosi tylos, poilsio ir pabuvimo su savimi. Net nebuvau įsijungusi televizoriaus, leidau sau miegoti, tad para klinikoje praėjo gana greitai“, – kalbėjo Ž. Barzdaitytė. 

REKLAMA

Anot pašnekovės, praėjus keletui dienų po operacijos ji jaučiasi gerai, skausmų nejaučia, jau spėjo sudalyvauti ir parodoje. Tiesa, moteris teigė, kad teks priprasti prie juntamo spaudimo ir tempimo. 

„Reikia riboti fizinę veiklą, negaliu kelti rankų, man reikalinga pagalba. Džiaugiuosi, kad labai padeda Saulius, kuris rūpinasi ir manimi, ir vaikais, ir namais. Nors reikia prisižiūrėti, buvau įsitikinusi, kad po operacijos jausiuosi blogiau ir teks dvi savaites kankintis. Žinoma, kiekvienai pooperacinis laikotarpis yra labai individualus“, – tikino S. Skambino mylimoji. 

REKLAMA

Svajoja daugybė moterų

Savo patirtimi, akimirkomis iš ligoninės Ž. Barzdaitytė dalijosi ir su sekėjais socialiniuose tinkluose. Kaip pastebėjo ji, daugybei moterų ši tema yra ir įdomi, ir aktuali.

„Pasirodo, nemažai moterų svajoja apie tokią operaciją, tačiau kai kurioms reikia paskatinimo, kitos baiminasi dėl pooperacinio laikotarpio. Manau, kad apie tai galvojančioms labai svarbu išsirinkti gerą specialistą, pasidomėti klinika. Man labai pasisekė – gavau gerą priežiūrą, maitinimą, gydytojas net ir po operacijos rūpinasi mano savijauta, susirašome su juo. 

Be to, moterims reikia ir labai gerai susidėlioti savo kasdienybę po operacijos, apgalvoti, kas prižiūrės buitį, rūpinsis vaikais. Juk iš pradžių negalės nei indų plauti, nei maisto gaminti. Esu laiminga, kad man labai padeda Saulius. Neabejoju, kad šį laikotarpį atpirks rezultatas, kuriuo jau dabar labai džiaugiuosi“, – sakė Ž. Barzdaitytė. 

Bukumui ribų nėra.
Visos už reklamą darosi nes pinigų neturi todėl ir viešina savo kiekvieną pyrstelėjimą.
Kam visiems apie tai žinoti???????????
O kada smegenų operacija,bandykit,gal padės
Kai pučia, kad lūpos didesnės atrodytų, pro atsiradusį tarp lūpų plyšelį matosi begalinė tuštuma galvoje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų