Šiurpu: LNK laidai teko palaidoti dviejų dukterų laidojimo namuose užmirštą mamą

Iš televizijos laidų rengėjų dažnai girdime epitetus „to Lietuvoje dar nebuvo“ ar „to Jūs dar nematėte“. Tačiau situacija, su kuria susidūrė LNK televizijos laida „24 valandos", iš tiesų verta apibūdinimo „to dar nebuvo“. Žurnalistams teko laidoti moterį, nors dvi jos dukros gyvena Lietuvoje. Deja, pasak laidojimo namų direktorės, velionės dukroms labiau rūpėjo turto dalybos, o ne mamos palydos į paskutiniąją kelionę.

Sausio 16 d. Vilniuje į laidojimo namus „Nutrūkusi styga“ iš Naujosios Vilnios psichiatrijos ligoninės buvo atvežti mirusios močiutės palaikai. Su šiais laidojimo namais ligoninė yra sudariusi sutartį. Pagal ją laidojimo namų darbuotojai turi patys surasti artimuosius ir pasirūpinti mirusiuoju. Dukras jiems pavyko surasti, tačiau praėjus beveik mėnesiui jos ne tik nepasirūpino mamos laidotuvėmis, bet net nesiteikė pasirašyti dokumentų, leidžiančių tai padaryti laidojimo namų darbuotojams. Taip močiutės palaikai šaldytuve prabuvo beveik mėnesį. Šios įmonės direktorė Gražina Tumosienė, nebeišmanydama, ko griebtis, ir kreipėsi į LNK televizijos laidą „24 valandos". Ar dar reikia sakyti, kad ne tik žurnalistai, bet ir laidojimo namų direktorė su tokia problema susidūrė pirmą kartą?

„Jūs kažkokiu būdu randate kelią ne tik į žmonių širdis, bet ir į jų smegenis, kiek jų bebūtų likę, tad gal ir šį kartą pavyks“, - tokiais žodžiais „24 valandų“ pagalbos paprašė direktorė. Ir – neapsiriko. Laidos kūrybinė grupė ne tik gavo raštiškus dukrų sutikimus palaidoti jų mamą, bet ir išgirdo paaiškinimą, kodėl jos rodo tokią protu nesuvokiamą nepagarbą žmogui, dovanojusiam gyvybę. Deja, močiutės laidotuvėse dalyvavo tik „24 valandų“ kūrybinė grupė ir laidojimo namų darbuotojai. Bet paskutinė pagarba velionei buvo atiduota. Šią sukrečiančią istoriją galėsite išvysti pirmadienį laidoje „24 valandos" 16.40 per LNK su Egidijum Knispeliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų