Šiurpiausia vieta gyventi: kraupiomis mirtimis garsėjantis namas atbaido net bebaimius

Jeigu Marilynas Mansonas iš tiesų yra toks bebaimis, kokiu dedasi, kodėl dar neįsigijo Magnolijų rūmų? Legendos byloja, jog Naujajame Orleane įkurtas būstas yra bene kraupiausia vieta gyvenimui.

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Magnolijų rūmai – dažniausiai vaiduoklių lankoma vieta pasaulyje

Šeimininkai graudinasi, kad šių namų jiems niekaip nepavyksta parduoti. Potencialius pirkėjus, matyt, baugina faktas, kad rūmais jiems tektų dalintis su nepageidaujamais „nuomininkais“. Čia jau daug metų blaškosi nerandančios sielos.

4,3 milijonų eurų vertės rūmų amžius – 159 metai. Kaip pasakoja legenda, čia gyvena būrys poltergeistų bei dvasių.

Magnolijų svečių namai, anksčiau priklausę dainininkės Tinos Turner pamėgdžiotojui, yra susiję su kraupiu praeities įvykiu. Čia 1870-aiais kartu su visu savo haremu buvo nužudytas turkų sultonas.

Bandant išvaduoti namą nuo šmėklų, čia gana dažnai lankosi Vudu dvasininkai. Ir ne šiaip sau. Turtą reguliariai apžiūrintys specialistai rūmuose vis pastebi kažkokį niūrų judantį šešėlį.

Nepaisant kraupios reputacijos, Magnolijų rūmų tinklapyje namas aprašomas kaip tinkama vieta svajojantiems bent trumpam pabėgti nuo rutinos ir atšvęsti bet kokią ypatingą progą. Žmonės čia nedrąsiai, bet nuomojasi kambarius. Tarp siūlomų paslaugų – pusryčiai. Beje, drąsiausi Magnolijų rūmuose net gi švenčia vestuves. 

REKLAMA

Išskirtinį namo dizainą 1857-aisiais sukūrė Norfolko architektas Jamesas H. Carlowas. Rūmų įvaizdis atitiko jų šeimininko Alexanderio Harriso poreikius. Vyras čia tąkart užsimanė įsikurti kartu su mylimaja Elizabeth „Lizzie“ Johnson Thompson. Praėjus 11 metų ponas Harrisas, deja, mirė nuo geltos.

Neapsikentusi gyvenimo graudžių prisiminimų kupiname name, Lizzie jį nusprendė parduoti kitai šeimai. Po 10 metų naujasis rūmų šeimininkas Henry Maginnisas buvo nutrenktas žaibo ir mirė. Vėliau, kilus Antrajam pasauliniam bei Korėjos karui ši teritorija buvo paversta Amerikos Raudonuoju Kryžiumi. Nė nereikia sakyti, kiek liūdnų sielų liko gyventi Magnolijų rūmuose.

Kaip rašoma Alano Browno knygoje „Vaiduokliai palei Misisipės upę“, čia gyvenančios dvasios „žaidžia“ vartydamos stiklines, o iš jų netikrų namų laukuose sklinda kraupi muzika. Čia neva taip pat gyvena draugiškas vaiduoklis – prižiūrėtojas. Sakoma, jog jis klajoja aplink rūmus, „kalbina“ svečius, o naktį purena pagalves.

Nepaisant visų šių istorijų, šeimininkai vis dar tikisi Magnolijų rūmus parduoti už 4,3 milijonus eurų. Ar turėtumėte drąsos čia apsigyventi?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų