Širdies draugas ją mušė 10 valandų: turėjau mirti, bet pabėgau

Sukrečianti jaunos merginos istorija įvyko dar prieš prasidedant naujiesiems metams. Amerikietei Darrian Emeyker (24 m.) teko iškęsti įsiūčio apimto širdies draugo talžymą, kuris truko... apie dešimt valandų. Tai, kad mergina sugebėjo išgyventi medikai vadina stebuklu.

Laimė, kad jaunai amerikietei pavyko pasprukti nuo žvėries, kuriuo visiškai netikėtai virto jos mylimas vyras. Tiesiu taikiniu prisistačiusi į ligoninę, Darrian buvo apglėbta prieglobsčiu. Nors, prabėgus šiek tiek laiko, vis dar yra sunkiai atpažįstama, sukaupusi jėgas ji ryžosi papasakoti visuomenei apie savo patirtį ir pamėginti paskatinti griebtis prevencijos prieš smurtą šeimoje.

„Sveiki. Mano vardas Darrian. Pernai iš karto po padėkos dienos mano draugas žiauriai mane mušė 10 valandų. Žinau, viskas buvo kruopščiai suplanuota, aš turėjau mirti, bet pabėgau. Ligoninės lovoje keturias dienas praleidau bandydama suprasti, kodėl taip atsitiko. Fiziškai aš dabar esu saugi, mano eks už savo veiksmus atsakys daug metų sėdėdamas kalėjime.

REKLAMA

Klausiau savo gydytojo, kodėl dabar žiūrėdama į veidrodį aš matau kitą žmogų. Jis subtiliai prasitarė, kad didelė mano kaukolės dalis buvo deformuota. Iš tiesų, jaučiu, kad mano veidas šiek tiek platesnis nei buvo. Aš pati domiuosi žmonių istorijomis, gyvenimais, rašau, esu dainininkė, fotografė. Mane domina viskas. Tačiau aš pirmą susidūriau su tokia žiauria realybė. Mane iki šiol nupurto pagalvojus.

Paprastai nesifilmuoju ir nesifotografuoju savęs. Tačiau dabar jaučiuosi įpareigota tai padaryti. Tiesą sakant, smurtas yra ne taip toli, kaip mums atrodo. Žmogus, kuris tai kenčia gali jūsų draugų būryje atrodyti linksmas, guvus. Niekas nenusipelnė tokio gyvenimo“, – pranešime, kurį prašo išplatinti, rašė Darrian Emeyker.


Rašyti komentarą...
a
as
2016-01-29 19:15:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar svarbu,del kokios priezasties jis ja muse????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų