Šiandien TV3 Grupė siūlo nuotykiu kupinus filmus bei „TV Pagalbą“, kuri skuba spręsti gyvenimiškų situacijų

Šiandien TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo gerų filmų ir kitokių pramogų.

2

Per Go3 filmas iš Kino pavasario festivalio repertuaro „Proksima“, rašoma pranešime spaudai.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiandien TV3 Grupė siūlo puikius filmus

Prancūzų astrofizikė Sara (akt. Eva Green) paskutinę minutę pakviečiama prisijungti prie vienų metų trukmės programos „Proksima“ ateities misijos į Marsą pratybų.

Būdama vienintelė moteris, ji turi dirbti dukart daugiau, kad įrodytų kolegoms esanti verta kelionės į kosmosą. Kartu moteris stengiasi suderinti alinančias pratybas ir laiką su mylimiausiu žmogumi Žemėje – septynmete dukra Stela, kurią netrukus turės palikti.

Filmo autentiškumą režisierė Alice Winocour išlaiko filmuodama realiose astronautų ir kosmoso tyrinėtojų darbo vietose.

https://go3.lt/movies/proksima,vod-1771552?utm_source=www.tv3.lt&utm_medium=&utm_campaign=proxima

16:30 per TV3 ir 18:30 per TV3 Play – laida „TV Pagalba“. Žiūrovams puikiai pažįstama patikima ir vieninga gelbėtojų komanda skubės į bet kurį Lietuvos kampelį spręsti gyvenimiškų situacijų.

„TV Pagalboje" laukia kasdienės šalies aktualijos, karščiausi visuomenės gyvenimo įvykiai. Laidos vedėjas pristatys žiūrovams iškilusias problemas, o gelbėtojų komanda 24 valandas per parą sieks pakeisti susidariusias situacijas, būti įvykių centre ir ieškos teisybės. Pagarba žiūrovui, dėmesys skambinančiam, pagalba jos ieškančiam – šios laidos misija. Laidos studijoje Renata Šakalytė-Jakovleva padės spręsti dalyvių konfliktus, ieškos paramos ir pagalbos nukentėjusiems. https://play.tv3.lt/tv-pagalba

21 val. per TV6 nuotykių kupina, smagi kriminalinė komedija „Naktinis pasimatymas“. Filas su Klara baiminasi, kad jų jausmai vienas kitam išblėso. Ketindami pavakarieniauti prabangiame restorane jie apsimeta kitais žmonėmis. Pasirodo, kad staliukas buvo skirtas vagių porelei, nuo kurių nukentėję žmonės siekia Filą su Klara nudėti. Jei sutuoktiniai išliks gyvi, tai jų aistra gali vėl įsiplieksti. https://youtu.be/aspBKFz2dBI

Per TV8 nuo 20 val. valandėlė vaikams su pozityviąja animacija. Jie matys tokius filmukus: „Uodegos“, „Mes ieškome juodulio“, „Smauglio senelė“, „Lioleko ir Boleko nuotykiai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų