TV3 penktadienį siūlo programą visiems sporto ir fantastikos gerbėjams

Šiandien TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo pramogas sporto ir fantastikos gerbėjams.

3

Pradėkime dieną aktyviai! Tik per TV3 Play – TV3 Play sporto klubas: treniruotė su Jolanta Leonavičiūte. „Mano treniruotės skirtos ir moterims, ir vyrams. Vesiu jas ir namuose, ir lauke. Noriu parodyti, kad norint sportuoti galime puikiai pasinaudoti turimomis sąlygomis. Kiekvieną treniruotę pradėsiu apšilimu, toliau bus pratimų serija atskiroms raumenų grupėms. Vieną dieną dirbsime su kojomis, kita diena bus skirta pečių juostai, dar kita – sėdmenims, pilvo presui ir t.t. Pratimai bus paprasti, juos galės atlikti ir pradedantysis, ir su sportu jau kurį laiką susipažinęs žmogus. Treniruotei pasiruošti viso labo reikia patogios, judesių nevaržančios aprangos ir, žinoma, tikėjimo savimi, motyvacijos. Nepamirškit, kad visa tai darot dėl savęs. Nes gera savijauta, sveikata yra vieni svarbiausių dalykų gyvenime“, – sportuoti kviečia Jolanta Leonavičiūtė. 

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 penktadienį siūlo programą visiems sporto ir fantastikos gerbėjams

Vakare prie ekranų lauksime futbolo gerbėjų – UEFA Europos lygos finalas tarp „Sevilla“ ir Milano „Inter“ klubų. Tiesioginė transliacija šiandien, 21:50 val., per Go3. 

Fantastikos gerbėjams šiandien siūlome fantastinę veiksmo juostą  „Mano numeris ketvirtas” 21.55 val. per TV3 . Tai – pasakojimas apie devynis ateivius, išsigelbėjusius iš planetos Lorien iki kol ją sunaikino pikti ir klastingi padarai Mogadorians. Atsitiktinumo dėka ateiviai ir jų sergėtojai atsiduria Žemės planetoje ir yra priversti apsimetinėti paaugliais. Numeris Ketvirtas, arba kitaip John'as Smith'as (akt. Alex Pettyfer) - bėglys, slepiantis savo tikrąją prigimtį ir, kaip ir kiti aštuoni jo žemiečiai, apsimetantis paaugliu ir bandantis apsisaugoti nuo priešų. Slėpdamasis, keisdamas savo tapatybę ir judėdamas iš miesto į miestą, lydimas savo sergėtojo Henrio (akt. Timothy Olyphant), John'as kiekvienoje vietoje tarsi pradeda gyvenimą iš naujo. Atvykimas į mažą Ohajo valstijos miestelį Paradise, kurį John'as ima vadinti savo namais, kardinaliai pakeičia jo gyvenimą. Netrukus jaunuolis pastebi, jog jų būrį vis dar medžioja gimtąją planetą sunaikinę piktadariai, jaunuoliams tapę mirtinais priešais. Ateiviai, apsimetantys paaugliais, žudomi eilės tvarka pagal numeraciją. Tris tokius pat, kaip ir jis, priešai jau rado ir sunaikino. John'as - ketvirtas... Nepaisant nuolat lydinčios baimės ir nesaugumo jausmo, vaikinas, apsimetantis mokiniu, netrunka susirasti draugų, kurių brangiausia jam - jo pirmoji meilė, fotografė Sarah Hart (akt. Dianna Agron). Ilgą laiką klajojęs ir slapstęsis vaikinas joje randa tai, vardan ko verta likti Paradise ir stoti akis į akį kovoje su priešais, kurie jau mina jam ant kulnų. O kur dar galingi gebėjimai, atrasti tapus pilnamečiu ir atveriantys jam daugybę galimybių kovoje.

REKLAMA

Dar vienas fantastinis veiksmo filmas „Karaliaus vardu. Požemių pasaulio sakmė“ 23.55 val. per TV6.  Žmogus vardu Farmeris gyvena Ebo karalystėje. Vieną dieną jo gimtąjį kaimą užgrobia piktieji kariai-žvėrys kragai. Farmeris išsiruošia ieškoti pagrobtos žmonos ir atkeršyti už nužudytą sūnų. Nuotykių drama sukurta populiaraus kompiuterinio žaidimo motyvais.  

Na, o tiems, kam nei fantastika, nei veiksmas ne prie širdies, siūlome jausmingą melodramą, labai tinkančią besibaigiančiai mūsų vasarai –  „Saulė, smėlis ir romantika“ 21 val. per TV8.  Nuolat dirbanti pora – Keitė ir Erikas – atvyksta atostogų į kurortinį miestą pietryčių Meksikoje, Kankūną. Abu sutaria, kad laikas turi būti skirtas poilsiui, bet Erikui pasitaiko puiki proga įgyvendinti sėkmingą verslo sandorį. Vyras tą pačią akimirką panyra į darbą, o Keitė priversta nuobodžiai atostogauti viena. Tačiau netikėtai moteris susitinka seniai matytą draugą Šepą. Su juo prasideda tikros ir linksmos atostogos, o kartu ir apmąstymai – kaip iš tiesų norėtų gyventi Keitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų