Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Fest Band“ - jungtinė tarptautinių kino festivalių rengėjų ir muzikos mylėtojų grupė, kuri jau daug metų susirenka vis kitame kino festivalyje, linksmindami tarptautinę publiką. Šį vakarą, po Vilniaus mero priėmimo vakaro Rotušėje, „Kino pavasario“ svečiai trauks į klubą „Tamsta“, kur jų lauks tarptautinių kino festivalių organizatorių grupės pasirodymas.

REKLAMA

Festivalio branduolys - Sofijos kino festivalio direktorius Stefanas „Kita“ Kitanovas bei jo draugas Petaras „Pesheto“ Yankovas Georgievas. Jiems ir kilo idėja įkurti grupę „The Festival Band“, kuri kasmet grodavo Sofijoje, o vėliau perkėlė savo pasirodymus į skirtingus pasaulio kino festivalius.

Prieš beveik dešimtmetį Kanuose susitikę didžiausio Čekijos kino festivalio „Febiofest“ programų direktorius Stefanas Uhrik'as ir Varšuvos kino festivalio direktorius Stefanas Laudyn'as sužinojo, kad abu dievina ne tik kiną, bet ir muziką. Tad įsigiję naujų instrumentų, jau tais pačiais metais jie dovanojo savo pasirodymą Maskvos kino festivalio svečiams.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo 2004 metų rugsėjo trys Stefanai groja Utrechto, Karlovy Vary, Sarajevo, Berlyno, Salonikų, Miuncheno, Krokuvos, Palico, Motovuno bei Varšuvos kino festivaliuose. Po šio vakaro grupės biografijoje bus dar vienas įrašas – tarptautinis Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“.

„Fest Band“ jau nekantrauja pasirodyti Vilniuje ir pavergti festivalio „Kino pavasaris“ svečių bei žiūrovų publiką klasikiniais roko hitais, atliekamais akustinėmis gitaromis.

„Kino pavasaris“ kviečia nepraleisti „Fest Band“ pasirodymo šį vakarą. Koncertas prasideda 21 val.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų