Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Šeima – brangiausias mūsų turtas, o dėl jos daugelis ryžtųsi net ir kraują stingdantiems dalykams. Būtent tokią dviejų brolių kovą už teisybę vardan savo šeimos gerovės, šeštadienį per TV3 atskleis net keturiems „Oskarams“ nominuota juosta „Bet kokia kaina“.

Iškart po žaidimo „galvOK“ pasinerkite į kriminalinę veiksmo juostą apie du vyrus ir jų nepaprastą ryžtą.

Hovardų šeima išgyvena sunkius laikus, o didžiausiu to kaltininku laiko Teksaso Midlanso banką. Du broliai suvienija jėgas, kad atkeršytų ir išsaugotų tai, kas jiems priklauso – skolose skendinčią ranča, paliktą po motinos mirties.

Abu jie – skirtingi, tačiau bendras tikslas priverčia pamiršti viską. Tobis Hovardas – išsiskyręs bedarbis, dviejų sūnų tėvas. Šie gyvena su motina, tačiau Tobis vaikams nori suteikti šviesią ateitį, išsaugoti rančą ir padovanoti ją kaip palikimą. Sotus ir laimingas gyvenimas sūnums – viskas, apie ką svajoja Tobis. O štai jo brolis Taneris – visai neseniai paleistas iš kalėjimo. Nusikalstamas gyvenimas jam nėra svetimas, tad išgirdęs brolio norą išlaikyti rančą, jis nusprendžia jam padėti tai padaryti.

Broliai sukuria beprotišką planą – suvieniję jėgas, vieną po kito jie ima apiplėšinėti Teksaso Midlanso banko skyrius ir taip siekia apmokėti visas rančos skolas. Iš pradžių jiems sekasi ir apiplėšimai praeina itin sklandžiai. Tačiau netrukus toks jų elgesys sulaukia teisėsaugos dėmesio. O prieš išeidamas į pensiją, bylos imasi detektyvas ir gudrus jo pagalbininkas...

Ar broliams pavyks pasiekti tikslo? O gal apiplėšimai kainuos ne vieną gyvybę?

Įtraukianti juosta „Bet kokia kaina“ – šeštadienį, 21.30 val. per TV3!

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų