Visai netrukus televizijos seriale „Broliai“ žiūrovai išvys ir žinomą aktorių Dalių Mertiną.

Iš populiaraus televizijos serialo „Giminės“, vaidmenų kine, teatre ir pasirodymų TV projektuose gerai žinomas žavusis aktorius „Broliuose“ įkūnys vieno iš herojų brolį, verslininką Emilį.

Pats aktorius apie filmavimąsi naujame seriale atsiliepia labai šiltai, nes šio serialo scenaristas Bronius Bušma rašė scenarijų ir „Giminių“ serialui, kuriame Dalius Mertinas vaidino vieną iš pagrindinių vaidmenų.

„Kai spaudoje perskaičiau, kad kuriamas serialas „Broliai“, kurio scenaristas B. Bušma ir, kad šis serialas artimas „Giminėmis“, tai pagalvojau, kad turėčiau ir aš vaidinti“, – juokėsi aktorius.

Dalius Mertinas atskleidė, kad seriale jam tenka vaidinti verslininką Emilį, kuris yra paslaptingas, uždaras, tvirto charakterio vyras, turintis daug neigiamų savybių. Dėl personažo charakterio ir siužetinių vingių aktorius nevengia kalbėtis su scenaristu Broniumi Bušma, nes tokių diskusijų rezultatas – įdomesnis vaidmuo.

„Su scenaristu Broniumi jau ir „Giminių“ filmavimo laikais vykdavo ir dabar vyksta gyvos diskusijos, jose gimsta daug naujų dalykų. Tai yra naudinga ir visada įdomiau, kai kuriant vaidmenį atsiranda povandeninių akmenų“, – sako aktorius.

REKLAMA

Žaviam moterų numylėtiniui D. Mertinui kol kas daugiausia seriale teko filmuotis su aktorėmis Vaiva Mainelytė ir Žemyna Ašmontaitė, su kuriomis vaidinti, pasak vyro, yra tikras malonumas.

„Vaiva yra gerbtina aktorė, su ja vaidinti yra didžiausia garbė, didžiausias malonumas. O dirbti su jaunąja karta taip pat puiku – repetuoji, gali jiems sakyti pastabas, kalbėtis, padėti įsijausti, o jiems yra ko iš mūsų pasimokyti“, – kalba aktorius.  

Nauji veikėjai ir netikėti siužeto vingiai seriale „Broliai“ kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį 19.10 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų