Šį penktadienį laidoje „Ringo dievas“ pasipils ne tik pirmas vyrų prakaitas, bet ir kraujas. Per trumpą laiką bokso pagrindų išmokę žvaigždūnai drąsiai stos į kovos ringą, tiesa, pretenzijų čia taip pat netrūks.

Vienas iš dalyvių, TV3 laidos „Ambrozija TV“ pageidavimų koncertų vedėjos Džordanos Butkutės mylimasis Sergejus Gorbonas pirmą kartą pamatęs specialiai jam pasiūtą spalvotą bokso chalatą griežtai atsisakė jį vilktis.

„Aš tikrai nesiruošiu juokinti žmonių ir tokio chalato nesivilksiu“, – sakė TV6 laidoje „Ringo dievas“ dalyvaujantis Sergejus.

Tačiau specialų apdarą parsivežus namo jo nuomonė pasikeitė, mat Džordanai, jį apsivilkęs vyras tapo dar seksualesnis. Dainininkė ne tik negailėjo komplimentų, bet ir liepė vyrui pažadėti, kad į kitą kovą jis būtinai eis apsivilkęs bokso chalatu.  

Tikros ir nesuvaidintos bokso kovos, vyriškos užgaidos ir intrigos – laidoje „Ringo dievas“ jau šį penktadienį 22.00 val. tik per TV6.Rašyti komentarą...
:
:)
2008-09-16 16:32:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu ka pasijuoksime penktadieni
Atsakyti
0

l
lele
2008-09-16 17:19:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebeturi apie ka rasyt.
Atsakyti
0

D
Dzordana
2008-09-16 17:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sergejus geras zmogus, na ir kas kad kartais mane lupa, juk as ir pati del to kalta, kam as tiek geriu ir ji apgeriu, negerai darau, na ir kas, visiems meluoju kad as negeriu, kas man melagei reiksia paistau nusisneku per interviu ir gerai, juk as zvaigzde, ar ne?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų