Seksualusis Sakis Rouvas kaitina moterų kraują: kaip pasikeitė nuo 2004-ųjų „Eurovizijos“

Seksualusis graikas, labiausiai žinomas dėl savo dalyvavimo „Eurovizijoje“ vis dar stebina gerbėjus ne tik romantiškomis dainomis, gundančiais judesiais, bet ir raumeningu kūnu.

39

Buvęs atletas ir karys muzikinę karjerą pradėjo dar 90-aisiais. Jo singlas „Shake it“ tapo visų laikų geriausiai parduodamu singlu Graikijoje. Su šia daina jis dalyvavo ir „Eurovizijoje“ 2004 metais. Daug kas tikėjosi, jog daina taps nugalėtoja, tačiau tai neįvyko. Visgi atlikėjas tapo plačiai žinomas visoje Europoje. Jis netgi buvo įvardintas, kaip seksualiausias atlikėjas „MAD“ muzikos vaizdo klipų apdovanojimuose.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Graikas Sakis Rouvas

Sakis Rouvas vėl bandė savo sėkmę „Eurovizijos“ dainų konkurse 2009 metais, atlikdamas dainą „This is our night“. Gerbėjai tikėjosi, kad šį kartą graikas namo grįš su pergale, tačiau finale jis liko septintas.

Nors atlikėjui jau 46 metai, nuo pat karjeros pradžios jo išvaizda pasikeitė nedaug. Sakis vis dar dievina aptemptas odines kelnes, laisvus marškinėlius ir seksualų įvaizdį. Tiesa, kadaise jo tamsūs plaukai siekė pečius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų