Sekso simboliu save vadinantis Valdas Karklelis debiutuos kaip aktorius

Komiškas TV3 serialas „Rezidentai“ nepaliauja savo žiūrovų stebinti kviestinių žvaigždžių pasirodymais. Serialo gerbėjai ekrane jau spėjo išvysti krepšininkę Daugilę Šarauskaitę ir šviesiaplaukę pop muzikos atlikėją Sandrą Navickaitę. Vienai dienai aktoriumi tapo ir sekso simboliu save vadinantis dainininkas Valdas Karklelis. Jam patikėta suvaidinti patį save. TV3 žiūrovai „Rezidentų“ seriją su V. Karkleliu išvys jau šį vakarą.

37

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Sekso simboliu save vadinantis Valdas Karklelis debiutuos kaip aktorius

„Aš vaidinau patį save. Tai buvo nedidelis, epizodinis vaidmuo. Įdomiausia man buvo sudalyvauti tokiame filmavime ir pažiūrėti kaip dirba kiti, pasisemti naujų įdėjų savo dainų klipams, kuriuos kuriu ir filmuoju pats“, - pasakojo V. Karklelis.

Dainininkas pripažįsta, jog vaidyba seriale ir muzikiniuose klipuose skiriasi, tačiau anksčiau įgyta patirtis prieš filmavimo kameras suteikė pasitikėjimo savimi. „Rezidentų“ filmavimo aikštelėje Valdas jautėsi užtikrintai.

„Aš jau esu filmavęsis anksčiau ir savo vaizdo klipuose, ir reklamose. Taip pat ir podiumu vaikščiojau, fotomodeliu dirbau, todėl filmuojantis seriale visai nejaučiau įtampos, man nebuvo sunku nei įsijausti į vaidmenį, nei išmokti žodžius. Juo labiau, kad jų ir nebuvo daug“, - sakė dainininkas.

REKLAMA

Ne vieną savo paties vaizdo klipą sukūręs ir nufilmavęs atlikėjas intriguoja, kad netrukus jo gerbėjai sulauks dar vieno jo kūrinio: „Kad nufilmuoti klipą naujai dainai, reikia sugalvoti scenarijų ir jei tai daina apie meilę, tai vienam filmuotis nėra taip įdomu, todėl reikia, kad klipe filmuotusi bent viena mergina. Šis procesas dabar vyksta. Daina yra, o kai atsiras mergina, tada klipas bus nufilmuotas ir pateiktas klausytojams.“

Skandalingasis dainininkas visuomet girdavosi moterų dėmesiu, sakydavo negalintis atsiginti gerbėjų – neva dailiosios lyties atstovės nuolat jam skambina, siūlo susitikti. Vyras nevengia savęs ir sekso simboliu pavadinti.

„Mano dainos apie meilę ir merginas, todėl toks apibūdinimas – sekso simbolis, man puikiai tinka. Taip mane pavadino viena leidybinė kompanija, su kuria turėjau dirbti. Bet realiame gyvenime aš negyvenu tame imidže. Man reikia ir pavalgyti, ir pamiegoti, o žmonės galvoja, kad pas mane visai kitoks gyvenimo būdas“, - atviravo V. Karklelis.

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų