Sekmadienio vakare nusikelkite į magišką burtininkų pasaulį su Jolie ir „Piktadarės istorija“: įdomūs faktai apie filmą

Svajonės išvysti kraštą, kuriame gyvena stebuklingos, nematytos būtybės, fėjos, burtininkai ir vyksta neįtikėtini nuotykiai, išsipildys jau sekmadienio vakarą su stebuklingu „Disney” filmu „Piktadarės istorija“ – 19.30 val. per TV3.

6

Filmas „Piktadarės istorija“ paremtas Charleso Perrault pasakos „Miegančioji gražuolė“ motyvais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Piktadarės istorija“

„Disney“ kompanijos sukurtoje kino juostoje atskleidžiama iki šiol negirdėta garsios pasakos pusė. Visi žino Miegančiosios gražuolės istoriją – kaip ją dar visai mažytę prakeikė užrūstinta piktoji burtininkė, kad sulaukusi šešiolikos mergina užmigtų amžinu miegu. Tačiau nedaug kas žino pačios burtininkė gyvenimo istoriją... Pasirodo, kad ji vaikystėje irgi buvo geraširdė fėja, gyvenusi didžiulėje miško karalystėje, kol jų neužpuolė grėsminga armija.

Fėja, pasitikėdama savimi ir savo sparnų galiomis, stos ginti savo tautos ir užsitrauks karaliaus nemalonę. Šis karalius pasiųs fėjos geriausią vaikystės draugą atimti jos brangiausią turtą – sparnus. Didžiulė išdavystė ją įskaudins ir fėjos širdis pradės reikalauti keršto. Fėja karaliaus dukrai Aurorai nusiųsti siaubingą prakeiksmą – kad ši sulaukusi 16-iolikos metų, užmigtų amžinu miegu. Ar pavyks kam nors suminkštinti Piktadarės širdį ir grąžinti tyrus jausmus, kuriuos ji kadaise turėjo?

Filmą režisavo dviejų Oskarų laimėtojas Robertas Strombergas, o pagrindinį vaidmenį sukūrė žavioji Angelina Jolie. Drąsiai galima teigti, kad šio filmo žvaigždė – Angelina Jolie, ji sukūrė tobulą Piktadarę, galingą ir sudėtingą personažą, kurio įspūdį dar labiau sustiprina neįtikėtini išvaizdos pokyčiai: ilgi ir grėsmingi nagai, ryškūs skruostikauliai, lęšiai, ragai ir įspūdingi kostiumai. Visas filmo veiksmas ir pagrindinė mintis rutuliojasi būtent aplink ją – siekiančią atkeršyti ir tuo pačiu apsaugoti nuskriaustuosius.

Štai keletas įdomių faktų apie Angeliną Jolie ir filmą:

1. Angelinos įkūnyta Piktadarė nešiojo įspūdingus ragus, kuriuos pagamino meistrai, besispecializuojantys fetišo reikmenų srityje.

REKLAMA

2. Buvo kelios ragų versijos, kurios buvo naudojamos skirtingose scenose.

3. Piktadarės apranga turėjo būti kuo labiau gąsdinanti, todėl jos apykaklė atspindi šikšnosparnio sparnus, o ragai primena velnią.

4. Kaip sako filmo grimo autorius, Piktadarės makiažą ir įvaizdį įkvėpė dainininkė Lady Gaga, ypač jos albumo viršelis „Born This Way“.

5. „Piktadarės istorija“ yra pirmasis Angelinos Jolie veiksmo filmas.

6. Filme vaidina Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukra – Vivienne Jolie-Pitt. Ji atlieka princesės Auroros vaidmenį.

7. Filmas „Piktadarės istorija“ gavo Oskaro apdovanojimą už geriausią kostiumų dizainą.

8. Filmas sulaukė komercinės sėkmės: jis visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 758 milijonus dolerių.

9. Filmas tapo ketvirtuoju daugiausia uždirbančiu 2014 m. filmu ir daugiausiai uždirbančiu filmu su Angelina Jolie.

Klasikinės pasakos interpretacija, papasakota burtininkės akimis, žiūrovus nukels į burtininkų, fėjų ir stebuklų šalį – žiūrėkite sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų