Atskleistos Britney Spears šeimos paslaptys: tėvui jaučia baimę, o motinai – neapykantą

Garsioji atlikėja Britney Spears per savo gyvenimą yra išgyvenusi tiek aukščiausių pakylimų, tiek ir žiaurių nuopuolių, o pastaruoju metu žiniasklaidoje plačiai aptarinėjami jos santykiai su tėvu. 

4

Deja, pasirodo, ne ką geriau žinoma dainininkė sutarė ir su mama.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistos Britney Spears šeimos paslaptys: tėvui jaučia baimę, o motinai – neapykantą

Žvaigždė iš paprastos mergaitės Britnet tapo dar būdama vaiku. Iš pradžių ji pasirodė „Disney“, o būdama 16-mete jau buvo pop žvaigždė. Deja, visas Britney pasakiškas gyvenimas ėmė braškėti 2007 metais, kai ji ėmė skirtis su vyru Kevinu Federline’u, o neseniai visas Britney gyvenimas nušvietsas dokumentinėje juostoje „Framing Britney Spears“.

Čia rodomi Britney karai su savo psichine būkle, ir sunkumų kupini santykiai su tėvu. Po to, kai atlikėja patyrė ne vieną nuopuolį, jos gyvenimą, finansus ir karjerą ėmė kontroliuoti jos tėvas, Jamie Spears, tad nors Britney jau seniai buvo pilnametė, jis tapo jos globėju.

Po kelių vizitų į reabilitacijos kliniką, iš B. Spears buvo atimta vaikų – 14-mečio Jaydeno ir 15-mečio Seano – globa. Negana to, moteris užsibarikadavo tualete su jausnesne atžala, o kai juodu buvo išlaisvinti, Britney į psichiatrinę ligoninę buvo išgabenta paguldyta ant gultų.

Tąkart B. Spears įsiuto, jog tėvai ją išsiuntė į reabilitacijos kliniką. „Norėjau viską neigti, tačiau negalėjau panegti foto medžiagos, kuri buvo prieš mane. Tai buvo Britney – ji skutosi savo gražius plaukus. Viskas, apie ką galėjau galvoti, buvo kaip tai įmanoma? Ar ji nebuvo laimingiausia mergina pasaulyje?“ – sakė Britney mama. 

Deja, atlikėja su savo motina Lynne nesileido į jokį artimesnį kontaktą, tuo tarpu jos motina visą laiką save kaltino, jog nesugebėjo tinkamai pasirūpinti dukra.

„Kai jos gyvenimas buvo sėkmingas, kam jai manęs reikėjo? O kai viskas pablogėjo, negalėjau jos pasiekti, nes kiti žmonės – šokėjai, vadybininkai – buvo jai artimesni, leido su ja naktis ir dienas“, – sakė ji.

„Būnant motina neįmanoma išvengti nuoskaudų dėl to, ką darai dėl savo vaikų, ir aš nesu išimtis“, – interviu sakė Lynne.

Ir nors Britney yra susipykusi su abiem tėvais, o jiedu išsiskyrė 2002 metais po 27 metų santuokos, abu jiedu iki šios dienos tikina, kad savo dukrai nori tik gero. Nepaisant to, Lynne yra įsitikinusi, kad dėl to, jog prarado savo sūnų globą, Britney kaltina būtent ją. 

REKLAMA

Tiesa, vėliau moteriai buvo leista savo vaikus matyti dažniau, ji ėmė ir vėl dainuoti, leisti albumus. Tačiau jos tėvas ir toliau buvo atsakingas už visas jos gyvenimo sritis. Vyras po kurio laiko sunkiai susirgo, ir nors pati dainininkė dėl to itin išgyveno, teismo tuo metu paprašė nutraukti jo globos įsipareigojimus.

Ir nors tuo metu B. Spears mama Lynne jau 15 metų buvo tarsi dingusi, netrukus ji, kartu su Jamie, ir vėl pasirodė – moteris teisme ėmė kovoti už tai, kad Britney dar negali už save prisiimti atsakomybės, ir ją prižiūrėti turi tėvai.

Nuo to laiko prasidėjo nesibaigianti kova. Britney tikino, kad savo tėvo bijo, ir jei ir toliau  jos globa priklausys jam, ji nebegalės tęsti savo šou karjeros. Tuo tarpu Jamie, nepaisant didelio B. Spers gerbėjų puolimo, ir toliau tikina, kad jis savo dukrai nori visko, ko geriausio.

„Savo dukterį labai myliu ir jos ilgiuosi. Kai šeimos nariui reikia specialaus rūpesčio ir apsaugos, šeimai reikia įsitraukti – būtent tai aš darau jau 12 metų. Ją saugau, ginu ir toliau myliu Britney besąlygiškai“, – teigė Jamie.

Į dramą įsikišo ir Britney sūnus Jaydenas. Vaikinas tikino, kad mama muzika pastauroju metu išvis nebeužsiima. 

„Pamenu, kažkada jos paklausiau – mama, kas nutiko tavo muzikai? Ji atsakė, kad nežino ir galvoja visa tai pabaigti“, – sakė jis.

O štai B. Spears mamą Lynne jis vadina „geriausia močiute pasaulyje“, o buvusį atlikėjos vyrą – „geriausiu tėčiu“. „Mano tėtis – kaip jėzus, jis tikrai yra jėzus“, – sakė Jaydenas.


Rašyti komentarą...
J
Je
2021-02-20 09:05:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toje šeimoje visi trenkti.
Atsakyti
-1

J
Jolanta
2021-05-05 11:24:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai smagu disponuoti svetimais milijonais, dukteri pavertus durnele. Kad ja kur velnias tokia seima!!!
Atsakyti
0

J
Jolanta
2021-05-05 11:24:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai smagu disponuoti svetimais milijonais, dukteri pavertus durnele. Kad ja kur velnias tokia seima!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų