Šedžius – apie daugiavaikio tėvo statusą, sudėtingą laikotarpį ir kuklų mylimosios gimtadienį

Prieš pusmetį penktojo vaiko susilaukęs verslininkas Andrius Šedžius teigia, besimėgaujantis daugiavaikio tėvo statusu. Šią savaitę vyras paminėjo savo širdies draugės Erdvilės gimtadienį bei prisiminė sudėtingą laikotarpį.

Praėjusių metų lapkričio pabaigoje dukros sulaukęs Andrius Šedžius juokiasi, esą buvimas daugiavaikiu tėvu – ne toks jau ir sunkus.

„Kaip jaučiuosi? Kaip penkių vaikų tėtis. Daug laimės. Daug džiaugsmo. Daug išlaidų. O sunkumai? Kokie sunkumai? Sunku yra su kastuvu griovį kasti. O vaikus auginti – malonumas. Mane erzina tyla ir ramybė, o ne triukšmas ir lakstymas“ – tikino A. Šedžius.

Ne kartą žymus verslininkas yra sakęs, kad negali būti vienas, todėl nenuostabu, kad vyrui patinka vaikų klegesys ir mylimosios buvimas šalia. Balandžio 13-ąją A.Šedžius paminėjo ir Erdvilės 23-ąjį gimtadienį.

Gruodžio mėnesį sunkia koronaviruso forma sirgęs verslininkas teigia, kad karantinas planų per daug nesugadino – mylimosios gimtadienį atšventė be didesnių šventės pokyčių.

Verslininkas prisipažino, kad mylimosios gimtadienis šiemet buvo minimas kukliai: „Ką čia švęsi, kai karantinas...pasėdėjome namie, išgėrėme po taurę vyno ir tuo baigėsi.“

Paklaustas, ar būtų turėjęs kitų planų ne pandemijos metu, vyras nedaugžodžiavo: „Gal ir būtume kažką paorganizavę. Svečių pasikvietę. Normalus gimtadienis.“

A.Šedžius prisiminė ir sudėtingą laikotarpį, kaip gruodžio pabaigoje, dėl sunkios COVID-19 formos, buvo paguldytas į reanimaciją.

Tiesa, vyras prisipažino, kad jokių ligos pasekmių šiandien nejaučiantis: „Nebėra, pakosėju ir viskas. Čia, žinote, nuo požiūrio priklauso. Jei žmogus ieškai ligų, tai ir randi.“

Vyras prisiminė ligos simptomus: pakilusią aukštą temperatūrą, stiprų prakaitavimą ir oro trūkumą. Tąkart verslininkui teko pagulėti ir reanimacijoje – joje A. Šedžius praleido didžiąsias metų šventes.

„Tiesą sakant, jau galvojau su visais atsisveikinti, pranešti, kad jau viskas“, – pasakojo A.Šedžius.

REKLAMA

Tą kartą koronavirusu užsikrėtė ir A.Šedžiaus mylimoji Erdvilė bei jos tėvai, bet jie jautė nestiprius viruso simptomus.

Naujienų portalo tv3.lt anksčiau kalbintas A.Šedžius tikino, kad stengiasi imtis visų būtinųjų priemonių, kad apsaugotų save ir kitus: „Kaukės yra skirtos neapsisaugoti pačiam, o apsaugoti kitą. Aš važiuodamas pas tėvus, ar pas močiutę, kuriai 90 metų, stengiuosi dėtis kaukę ir laikytis atstumo. Pažiūriu ar jiems nieko netrūksta, stengiuosi dažnai nevažinėti.

Aš jau šešerius metus jokiomis ligomis nesergu, kas rytą važiuoju sportuoti, mano imunitetas stiprus. Žinoma, virusas nesirenka, viešuose vietose nebūnu, apie žmonių susibūrimus išvis nekalbu. Visaip bandau išvengti, saugoti save, labai gerai, kad Šiauliuose tik keli atvejai, o tai ramina.“

Straipsnio autorė – žurnalistė Laura Blaževičiūtė


Rašyti komentarą...
šiedžius
2021-04-16 09:40:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaži kaip šnekėtų jei ir griovius su kastuvu kastų, tam, kad vaikus išlaikyti reikėtų. Dabar tėvelio verslą reguliuoja ir jaučiasi svarbus. Kuriam čia jis, jo žmonos, ar jo vaikai idomūs?
Atsakyti
0

B
Barbė
2021-04-22 09:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai vaikus augina kelios žmonos,kaip musulmoniškam hareme,viskas yra žymiai paprasciau,todėl rekomenduoju vyrams pagalvoti,ar tikrai užtenka vienos žmonos,esant didžiuliam vyrų trūkumui,o juk visoms moterims norisi tą vyrą turėti.Gal verta oficialiai jais dalintis?
Atsakyti
0

J
Jojo
2021-04-16 07:42:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Giliai nusišikti ant jo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų