Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sausio 31 dieną Kauno „Žalgirio“ areną drebino kasmetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia ir atitenka ir renginio raudonajam kilimui – šiais metais ant jo atskirai pozavo neseniai apie skyrybas pranešę Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis.

Sausio 31 dieną Kauno „Žalgirio“ areną drebino kasmetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia ir atitenka ir renginio raudonajam kilimui – šiais metais ant jo atskirai pozavo neseniai apie skyrybas pranešę Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis.

REKLAMA

Ant raudonojo kilimo šiemet pasirodžiusi J. Šeduikytė atvažiavo su riedlente, o prie šventinės suknelės užsidėjo juodus „kerzus“.

Savo jausmus ir mintis kilusius po M.A.M.A 2019 apdovanojimų J. Šeduikytė išsakė dienoraštyje, kuriuo kasdien dalinasi su savo „Facebook“ draugais ir sekėjais.

„32diena. Mama. Pagarba. Švęsti gyvenimą. Kas man buvo nutikę, kad anksčiau nemokėjau pasidžiaugti akimirka? Per vakar dienos M.A.M.A. renginį pašėlau kaip reikalas – ir būtent toje baisiausioje visiems vietoje, kur reikia būt fit ir super – „pas grožio direktorių ant raudono kilimėlio“.

REKLAMA

Prisivažinėjau su riedlente, kurią padovanojau savo scenoje skraidančiam ir dainuojančiam vaikui, pasibučiavau su Ieva, pasveikinau Vidą, pakalbėjom su Indre. Aha, ta Indre,– ir nė užuominos kartėlio ar jaudulio, galvojimo, kaip pasisukti, kuriais ketvirčiais žiūrėti į fotografų objektyvus, ką pasakyti.

Kažkaip viskas natūraliai ir paprastai, kaip jau pamėgau sakyti – su vėjeliu. Su riedlente, tiesa, istorija tęsiasi nuo vaikystės, kuomet savo gatvėje buvau pirmoji išmokusi ja važinėti, o paskui konsultavusi kaimynų vyrukus. Pagalvojau, kad ji bus puiki detalė sau pačiai priminti, kas esu, kas man svarbu, kaip įtariai mano kūnas jaučiasi su „kablais“ ir kaip jų ne visada reikia.

Pradėjau pastebėti ir kūrybiškai spręsti bei sau pritaikyti nejaukias situacijas. Paslaptis? Atvirumas ir nuoširdumas bei žaidimas. Tavęs, Bro ir Se, niekad neaplanko jausmas, kad mes žaidžiam gyvenimą arba jis žaidžia mumis? Jei taip, tai ir taisykles pasikeisdami galim koreguoti. Ne laukti “savo valandos”, o ją pasidaryti, ne abejoti, o nuspręsti- kad ir klaidingai, bet užtikrintai.

REKLAMA
REKLAMA

Esu dėkinga organizatoriams už kokybišką šou, labai patiko šokiai scenoje ir smagios kooperacijos. Džiaugiuosi su laimėjusiais ir tapšnoju per petį nominuotiesiems. Išgirdau daug gražių balsų, gavau daug jautrių žinučių per dainas ir jaučiau kylantį džiaugsmą, kad naują albumą kuriu savo šaly- kur vienas kitą pažįstam, palaikom ir kartu dirbam.

Muzikos Bro ir Se, kurkim toliau, spaudžiu dešinę! Tik nuo mūsų priklauso Lietuvos muzikos kryptys ir kokybė, transliuojama žinia ir originalumas. Visada ieškokim savo unikalaus veido ir garso bei įkvėpkim savo pavyzdžiu tai daryti kitus. Ačiū už vakar ir ačiū, kad esam.“

 

Apdovanojimus V. Bareikis stebėjo pasipuošęs žalsvos spalvos kostiumu, kurį puošė margos gėlės. I.Stonkuvienė nustebino, kuomet pasipuošė it princesės suknele.

Jiedu stebėjo M.A.M.A muzikos apdovanojimus drauge prie staliuko. Nuolat šypsojosi bei smagiai leido laiką.

Primename, kad visai neseniai I. Stonkuvienė ir V. Bareikis buvo kartu išvykę atostogų į JAV. Su jais kartu keliavo ir V. Bareikio bei jo buvusios mylimosios Jurgos Šeduikytės sūnus Adomas. „Instagram“ istorijose tąkart Vidas pasidalijo ir jautria nuotrauka, kurioje jis bučiuoja Indrę į skruostą. „Ir svarbiausia – poilsis su svarbiausiais žmonėmis“, – po akimirka brūkštelėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Vos grįžęs po kelionės Vidas pakeitė ir savo santykių statusą „Facebook“ – dabar jis tapo „įsipareigojęs“.

Primename, kad J. Šeduikytė ir V. Bareikis apie savo skyrybas pranešė socialiniuose tinkluose, parašę viešą laišką.

Stonkuvienė šiuo metu taip pat nebegyvena kartu su savo vyru Mantu – jiedu viešai apie skyrybas pranešė kiek anksčiau. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų