Schwarzeneggeris tapo seneliu: pirmąją anūkę jau apipylė dovanomis

Džiugios naujienos aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio šeimoje – žinomas vyras pirmąkart tapo seneliu. Jo dukrai Katherine Schwarzenegger ir jos mylimajam Chrisui Prattui gimė dukrelė.

4

Apie tai pora pranešė socialiniuose tinkluose.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Schwarzeneggeris tapo seneliu: pirmąją anūkę jau apipylė dovanomis

K. Schwarzenegger pasidalijo „Instagram“ dukrelės, savo bei mylimojo rankele, bei rašė, kad kartu su vyru negalėtų būti laimingesni. Dukrelei jiedu suteikė Lylos Marios Schwarzenegger Pratt vardą.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad jau tą pačią dieną garsus 73 metų aktorius buvo pastebėtas važinėjantis po Los Andželą su motociklu, o jo mylimoji Maria Shriver taip pat pasirodė viešumoje. 

Schwarzeneggeris užsienio žiniasklaidai patvirtino, kad jo dukra Katherine, jos mylimasis Chrisas ir dukrelė Lyla laikosi puikiai. „Jiems viskas gerai – neseniai nupirkau jai nedidelę dovanėlę“, – pripažino aktorius, kai paparacai užtiko jį vienoje iš Santa Barbaros parduotuvių.

Teigiama, kad po to Arnoldas pastebėtas su krepšiu, perrištu rožiniu kaspinu.

Primename, kad Katherine mama tapo pirmąkart, o Chrisas jau turi sūnų Jacką iš pirmosios santuokos su Anna Faris.

O štai garsusis aktorius visai neseniai atšventė gimtadienį. Jį vyras atšventė su savo keturiomis atžalomis ir buvusia žmona Maria Shriver. Jaukia šventes akimirka socialiniuose tinkluose pasidalijo 26-erių sūnus Patrickas.

„Labai stengiuosi šypsotis. Tie prakeikti protiniai dantys... Su gimtadieniu, tėti! Myliu tave“, – po nuotrauka rašė vaikinas.

30-metė dukra Katherine socialiniuose tinkluose pasidalijo vaikystės kadrais su tėčiu.

„Su gimtadieniu, tėti. Labai tave myliu ir laukiu, kada galėsime atšvęsti“, – po nuotraukomis rašė moteris.

Laikui nepavaldus aktorius visai neseniai pritrenkė savo gerbėjus ir socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame daro špagatą.

REKLAMA

Negana to, A. Schwarzeneggeris nusprendė špagatą padaryti ne bet kur, o virtuvėje ant stalo, berūkant cigarą. „Lankstumas yra lygiai toks pats svarbus, kaip ir treniruotės su svoriais. Šiandien jaučiuosi labai lankstus“, – vaizdo įraše sako aktorius.

Iškart po vaizdo įrašu pasipylė sužavėtų jo gerbėjų komentarai, tarp kurių – lygiai toks pats žinomas aktorius bei filmų apie Rokį žvaigždė, Sylvesteris Stallone. „Labai įspūdinga, gumini žmogau!“ – rašė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų