REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris prabilo apie 1996 metais turėtą romaną su namų tvarkytoja tuo metu, kai dar buvo vedęs Marią Shriver.

Aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris prabilo apie 1996 metais turėtą romaną su namų tvarkytoja tuo metu, kai dar buvo vedęs Marią Shriver.

REKLAMA

75-erių metų aktorius atskleidė ketinantis „papasakoti savo gyvenimo istoriją“ trijų dalių dokumentiniame filme „Arnoldas“, kuris turėtų pasirodyti birželio 7-ąją, rašo mirror.co.uk.

Dabar paaiškėjo, kad Arnoldas dokumentiniame filme prisimins akimirką, kai papasakojo žmonai apie romaną.

1996 m. Arnoldas užmezgė romaną su namų tvarkytoja Mildred Baena, kuri pastojo ir po devynių mėnesių susilaukė vaiko. Tai atsitiko praėjus vos penkioms dienoms po to, kai gimė Marios ir Arnoldo sūnus Kristoferis.

Tuo metu niekas nežinojo, kad Mildredos sūnus iš tikrųjų yra Arnoldo vaikas ir kad Kristoferis yra jo pusbrolis.

Tačiau kai Mildredos sūnus Džozefas paaugo, ji pastebėjo, kad jis labai panašus į garsųjį aktorių, su kuriuo turėjo romaną likus vos keliems mėnesiams iki sūnaus gimimo.

REKLAMA
REKLAMA

Tik 2010 m., kai Džozefui buvo 13 metų, jis sužinojo, kas yra jo biologinis tėvas, o tai įvyko tada, kai apie tai paskelbė žiniasklaida.

Dabar Arnoldas papasakojo apie romaną ir apie tai, kaip jam kone „sustojo širdis“, kai Maria per psichologo konsultacijas užsiminė apie šį jo romaną.

REKLAMA

„Vieną dieną konsultantas pasakė: „šiandien Maria nori labai konkrečiai kai ką pasakyti. Ji nori sužinoti, ar tu esi Džozefo tėvas“. Maniau, kad mano širdis sustojo. Ir tada pasakiau jai tiesą“, – sakė jis.

Toliau jis atskleidė, kad nuoširdžiai ir itin atvirai prisipažino, jog Džozefas yra jo sūnus, o Marią tai „akivaizdžiai sugniuždė“.

Kalbėdamas apie savo sūnų, Arnoldas pridūrė: „Iš pradžių tikrai nežinojau, kad esu jo tėvas, bet kuo daugiau jis augo, tuo labiau įtariau, kad jis – mano sūnus.“

REKLAMA
REKLAMA

Arnoldas prisipažino, kad romanas su namų tvarkytoja buvo didžiausia jo klaida, nes tai „sukėlė labai daug skausmo“ jo šeimai.

„Turėsiu su tuo gyventi visą likusį gyvenimą“, – pridūrė jis.

Arnoldui prisipažinus, kad turėjo romaną su jų namų tvarkytoja, Maria 2011 m., po 25 metų santuokoje, padavė skyrybų su prašymą.

Pora beveik dešimtmetį gyveno atskirai, kol 2021 m. gruodį jų skyrybos buvo oficialiai užbaigtos.

 

Nuseno, nukvako, dabar pradės rašyti apie savo " žygdarbius" ir taip prasimanyti pinigų, nes filmuotis jau per senas. Šiaip tai nesantuokinis sūnus yra ne pusbrolis, o " netikras" brolis santuokiniam vaikui.
Vyriškas savo pimpio nenulaikė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų