Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalio vakarus TV3 kviečia jaukiai praleisti namuose su geriausia pramoga – stebėkite ne tik daugybę nuotaikingų laidų, bet ir leiskitės į vis kitą istoriją su įvairaus žanro filmais.

Savaitgalio vakarus TV3 kviečia jaukiai praleisti namuose su geriausia pramoga – stebėkite ne tik daugybę nuotaikingų laidų, bet ir leiskitės į vis kitą istoriją su įvairaus žanro filmais.

REKLAMA

Šeštadienio vakarą, iškart po mylimiausio žaidimo „galvOK“, likite stebėti kriminalinės juostos apie vagystę „Amerikos gyvūnai“, o sekmadienio vakarą jūsų lauks filmas visai šeimai „Gimęs tapti karaliumi“.

ŠEŠTADIENĮ 21.30 val. per TV3 – filmas „Amerikos gyvūnai“. Tikrais įvykiais paremtoje kriminalinėje juostoje „Amerikos gyvūnai” atskleidžiamas neįtikėtinas keturių koledžo studentų planas. Savo gyvenimu nusivylę ir nuotykių trokštantys vaikinai surezga planą pavogti itin vertingas bei retas knygas iš mieste esančios bibliotekos. 2 draugai įkalbina prie šios idėjos prisijungti dar du bendraminčius ir visi jie ima ruoštis netikėtai įvykių karštinei.

Po akylų bibliotekos stebėjimų jie supranta, kad knygas saugo tik vienas apsaugininkas, todėl jį įveikti iš pirmo žvilgsnio neatrodo sunku. Vaikinai taip įsijaučia į planą, kad netgi skrenda į kitą šalį susitikti su juodosios rinkos prekeiviais, kurie mielai šias vogtas knygas įsigytų. O keturi jaunuoliai taptų milijonieriais…Viską suplanavę iki smulkiausių detalių, galiausiai jie persirengia pagyvenusiais verslininkais ir nusprendžia vykdyti vagystę. Deja, planas pasisuka netikėta linkme… Ar keturiems studentams pavyks pasiekti tikslą? O gal jų laukia žiauri istorijos baigtis?

REKLAMA

SEKMADIENĮ 19.30 val. per TV3 – filmas „Gimęs tapti karaliumi“. Visai šeimai skirtoje juostoje šių dienų pasaulis susipins su magija, o tada prasidės didžiausi berniuko Alekso nuotykiai, apie kuriuos jis nė nebūtų pasvajojęs. Vaikas galvoja, kad jis – niekuo neišsiskiriantis mokinys, kuriam lemta kentėti patyčias ir daryti viską, kad nenuviltų savo šeimos. Vieną dieną jis pasielgia didvyriškai ir nuo skriaudėjų nusprendžia apginti savo bičiulį.

Deja, didžiausiems peštukams to ir tereikia – Aleksas tampa jų taikiniu. Bandydamas nuo skriaudėjų išsigelbėti, jis netyčiomis randa akmenyje įstrigusį kardą, kurį kuo greičiausiai ištraukia. Tačiau taip pasielgęs jis dar nežino, kad jam pavyko iš akmens ištraukti legendomis apipintą Artūro kardą. Paprastas vaiko gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis ir jo gyvenimas pasikeičia – naudojantis kardu Aleksui pavedama užduotis išgelbėti šalį nuo blogio demonės Morganos. Vaikinas pasiruošia mūšiui už gėrį – ar jam pavyks įveikti neeilinių gabumų reikalaujantį iššūkį?

Malonaus savaitgalio kartu su TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų