Savaitės „videoshotų“ apžvalgoje: akimirkos, kurios prablaškys kiekvieną

Projektas „VideoSHOTas“ skelbiantis: išnaudojęs visas telefono galimybes, pristatyk geriausią savo video ir laimėk naujausią Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefoną, vis labiau įsibėgėja – įtraukdamas vis daugiau žmonių. Dalinamės šios savaitės šmaikščiais video, kurie sukels šypseną ne vienam iš jūsų.

Video, suvirpinančio gyvūnų ir gamtos mylėtojų širdis – „Ežiukas čepsi ir valgo“, trumpo filmo autorius dalinasi vaizdais, kaip mielas kiemo svečias – ežys, įnirtingai kramsnoja maistą, stovėdamas didžiuliame dubenyje. Autorius per kelias sekundes sugeba perteikti gyvūno charakterį ir valgymo įpročius.

Pasižiūrėkite, koks išalkęs gali būti ežys:

„Gelbėtoja Bellė“ video autorius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame šuo, aprėdytas akiniais nuo saulės, sparčiai iriasi pirmyn, plaukdamas ežere. Išdidžiai atrodantis – iškėlęs galvą aukštyn, keturkojis žmogaus draugas, plaukdamas primena savimi pasitikintį gelbėtoją iš melodramiškų serialų. Patenkintas šuo galiausiai priplaukia valtį ir ežero krantą. Rezultatas tikrai pralinksmins:

REKLAMA

Daugiausiai jūsų palaikymo sulaukęs ir praėjusios savaitės nugalėtoju tapęs video, nufilmuotas krepšinio žaidimo aikštelėje – „Įspūdingas salto nuo krepšinio“. Vyras, tikras krepšinio gerbėjas, savo palaikymą išreiškia efektingu pasirodymu: šokėjos jį užkelia ant krepšinio lanko, nuo kurio vyras demonstruoja savo šoklumą, atlikdamas galingą salto. Tuo visos linksmybės dar nepasibaigia: vyras dar pakartoja savo pasirodymą ir ant aikštelės grindų. Tikri krepšinio fanai tikrai supras, kokias emocijas išgyvena šio sporto gerbėjas ir kaip jos liejasi lauk. Video autoriui atitenka Samsung Galaxy Buds Pro belaidės ausinės.

Tikriausiai, pritarsite, kad stebinančių ar šmaikščių vaizdo įrašų kūrimas – nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas kiekvienam, o su Samsung Galaxy S21 5G Ultra telefonu įamžinti neįtikėtinas akimirkas ir vaizdus dar paprasčiau ir kokybiškiau. Norite laimėti telefoną ir kuo greičiau išbandyti?

Viskas, ką reikia padaryti:

Reigstruotis www.tv3.lt/videoshotas;

Pasidalinti savo linksmiausiu, įdomiausiu ar įsimintiniausiu vaizdo įrašu.

Kviesti balsuoti visus už vaizdo įrašą, kadangi kiekvieną savaitę rinksime laimėtoją, kuriam atiteks savaitinis prizas – Samsung Galaxy Buds Pro belaidės ausinės, o finale išrinksime net 21 daugiausiai balsų surinkusius „videoshotus“, iš kurių vienas laimės pagrindinį prizą – Samsung Galaxy Pro 5G Ultra telefoną.


Rašyti komentarą...
V
VH
2021-04-22 18:09:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
žmonės kaip neturi nieko gero parodyti atsiuntę graudu. Bet ka filmuoja kas su gyvunai tikisi nufiomuoti garsų pirstėkimą.
Atsakyti
0

G
Gamtininkad
2021-04-22 16:58:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtum savaite nevalgias lystum ir tokį sikpuadi, gyvūnėlis po žiemos ir nori kažką uzkapot
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų