Dainininkai Sasha Song ir Donatas Baumila-Dūnis patyrė, ką reiškia iš baimės ir adrenalino linkstančios kojos – scenoje jų laukė ne tik žiūrovai, bet ir vilkšuniai.

Nei specialios apsaugos, nei aplinkinių pastabos, kad jiems teks susidurti su dresuotais šunimis LNK išbandymų šou „Dainuok, jei gali“ filmavime nenuramino dviejų patyrusių atlikėjų. Jų pasirodymą žiūrovai išvys sekmadienį 19.30.

Donatas Baumila-Dūnis laidoje „Dainuok, jei gali“ (nuotr. LNK)Donatas Baumila-Dūnis laidoje „Dainuok, jei gali“ (nuotr. LNK)

„Dar niekada taip nebijojau“, - užkulisiuose pasigirdus pustuzinio vilkšunių lojimui vos išstenėjo Sasha Song, pats auginantis nemažą šunį. Jo nė kiek nepaguodė ir laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė: „Man tai baisiausia užduotis, kokia tik yra buvusi mūsų šou“.

Tuo tarpu Dūnis išliko šaltakraujiškas. Ir dainuoti jam, kai į vieną ranką įsisegęs pusšimtį kilogramų sveriantis žvėris, o dar du bando pasiekti ant kaklo kabantį masalą – dešreles, sekėsi geriau negu Sashai Song.

Vis dėlto, pasirodymas baigėsi sėkmingai, o laidos dalyviai išmoko seną gerą pamoką: „Bijai vilko – nedalyvauk LNK šou „Dainuok, jei gali“.


Rašyti komentarą...
a
arkliukas
2011-11-14 17:04:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
įdomu, ką jam nukando?
Atsakyti
0

m
mini
2011-11-27 01:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
na jau sunimis pjudyti - per ziauru ir pavojinga
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų