Sasha Song pasidalino savo pirmojo vaizdo klipo momentais

Regis šie metai atlikėjui Sasha Song išties darbingi. Šiemet jau išleidęs kelias naujas dainas, kurios ilgą laiką buvo įsitaisiusios topų viršūnėse, šiandien atlikėjas pasidalino dar niekur negirdėtos dainos pavadinimu „Žodis myliu“ fragmentais, tačiau, tai ne viskas - naują dainą atlikėjas jau įamžino pirmajame savo karjeroje vaizdo klipe.

Atlikėjas sako jau senai turėjęs aiškią viziją, apie pirmąjį savo vaizdo klipą ir džiaugiasi, jog režisierius Audrius Dzimidavičius ir visa kūrybinė studijos „Fly media“ komanda padėjo šią idėją puikiai įgyvendinti, tačiau visų dainos bei vaizdo klipo detalių ir pagrindinės idėjos neatskleidžia ir palieka intriguojančius faktus, bei malonias staigmenas tai dienai, kai pilnas vaizdo klipas išvys dienos šviesą.

Šiandiena atlikėjui ypatinga ne tik dėl to, jog su savo gerbėjais pasidalino žinia apie greitai pasirodysiančią naujausią savo dainą kartu su vaizdo klipu, šiandien 19 val. Kupiškio kultūros centre jis pradeda ir savo naujojo albumo „XX“ pristatymo koncertinį turą, kurio metu atlikėjas apsilankys net 12-oje Lietuvos miestų!

Kviečiame įvertinti naujosios dainos skambesį, pasižvalgyti po filmavimo užkulisius ir sužinoti, kaip atrodys pirmasis Sasha Song vaizdo klipas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų