Šaras mini 44-ąjį gimtadienį: šie metai buvo ypatingi

Ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas, keturiskart Eurolygos čempionas ir dabartinis Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius kovo 5-ąją, mini 44-ąjį gimtadienį.

15

Socialiniuose tinkluose vis dažniau į savo asmeninį gyvenimą gerbėjus įsileidžiantis krepšinio treneris kone kasdien sekėjus stebina naujais kadrais.

Šie metai Šarūnui buvo ypatingi, jo treniruojama komanda atnešė daugybę pergalių, o ir pats vyras dalijosi įspūdingais kadrais iš šeimyninio gyvenimo.

Visuomet laimingas ir gyvenimu besidžiaugiantis Šarūnas kartu su gražuole žmona Anna Douka gerbėjus lepino atostogų kadrais socialiniuose tinkluose.

Neseniai į Prancūzijos kalnus slidinėti su šeima išvykęs vyras džiaugėsi trumpomis atostogomis, tiesa, šiemet „Žalgirio“ treneris aplankė daugybę šalių.

Dar vasarą keliems mėnesiams su visa šeima vyras išvyko atostogauti į žmonos gimtinę, Korfu salą esančią Graikijoje.

Nuotraukose Graikijos kraštovaizdis atima žadą, o kartu pozuojanti šeima atrodo kaip niekad laiminga. Socialiniuose tinkluose tiek žmona Anna Douka, tiek Šarūnas dalijosi įspūdžiais iš kelionės.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šaras dalijasi atostogų kadrais: vaizdai atima žadą

Šarūnas ir Anna 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui įsimylėjėliai atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Pora savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Pora taip pat susižadėjo Graikijoje, itin populiarioje Santorini saloje 2015-ųjų rugpjūtį, todėl daugelio nenustebino ir jų sprendimas tuoktis Graikijoje.

Turbūt labiausiai švente džiaugėsi poros vaikai – 2012-aisiaisi gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusi poros pirmagimė dukra Aila.

REKLAMA

Ne paslaptis, kad porai kartu teko pereiti ir šiltą, ir šaltą. Anna ir Šarūnas buvo išsiskyrę, draugavo per atstumą, tačiau suprato, kad vienas be kito tiesiog negali.

Pats Š. Jasikevičius buvo minėjęs, kad tada, kai sutiko Anna, jis buvo tik po skyrybų su izraeliete Linor Abargil. Anna buvo prasitarusi, kad Šarūną jos tėvams pažinti ir priimti į savo šeimą nebuvo lengva – jie nesitikėjo, kad dukra susiras kitatautį vaikiną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų