REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas Viktoras Vaikšnoras ilgus metus dainavo vienas, tačiau jau kurį laiką ant scenos pasirodo drauge su „TV pagalbos“ žvaigžde Sandra Žutautiene.

Atlikėjas Viktoras Vaikšnoras ilgus metus dainavo vienas, tačiau jau kurį laiką ant scenos pasirodo drauge su „TV pagalbos“ žvaigžde Sandra Žutautiene.

REKLAMA

Prieš keletą metų užsimezgusi draugystė virto muzikiniu duetu, o gal jie pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime?

„Daugelis taip galvoja ir labai daug žmonių užduoda šį klausimą. Iš tikrųjų su Sandra esame labai artimi, daug laiko leidžiame kartu, dažnai ir savaitgalius. Ta sukurta intriga, kad mus sieja kažkas daugiau, nei muzika, ir man, ir jai labai patinka“, – juokdamasis sako Viktoras.

„Labai gerai, kad žmonės mus poruoja, labai džiaugėmės, smagu girdėti. Gal ateityje ir sužinosite, kaip yra iš tikrųjų“, – paslaptingai šypteli vyras.

Atlikėjas tikina, kad abu su Sandra nuoširdžiai nesitikėjo, kad sulauks tokio populiarumo, ir kad jų muzika ras kelią į tiek daug žmonių širdis. Kokia šio dueto sėkmės paslaptis?

REKLAMA
REKLAMA

„Nežinau, sunku pasakyti. Bet man nemažai žmonių sako, kad patinka mudviejų paprastumas, nuoširdumas, šiltumas. Mes bendraujame su publika atvirai ir galbūt tai paperka. Aišku, mūsų dainos, vaizdo klipai irgi nelieka nepastebėti, tad, ko gero viskas turi įtakos. Surenkame pilnas sales žmonių, kai kurie gerbėjai atvažiuoja į kiekvieną mūsų koncertą“, – sako Viktoras.

REKLAMA

„Su muzika užsiimu daug metų, nuo pat vaikystės. Dainuodavau vienas, bet prieš kelis metus netikėtai susipažinau su Sandra. Sugalvojome padaryti duetą kartu. Sandra turi seserį, kuri gyvena Norvegijoje, jos gimtadienio proga sugalvojome įrašyti dainą. Patys nežinodami, tapom duetu. Pamačiau, kokia gabi Sandra yra muzikoje, todėl norėjau ir toliau tęsti mūsų draugystę“, – prisipažįsta vyras.

V.Vaikšnoras prasitarė, kad Sandra talentą muzikai turi jau nuo vaikystės: „Jos tėvai yra muzikalūs ir ji yra dalyvavusi „Dainų dainelėje“. Mačiau, kad ji nori dainuoti, bet nedrįsta, man tereikėjo ištiesti ranką ir vesti ją kartu.“

REKLAMA
REKLAMA

„Žmonės kalba“ laidoje vyras prakalbo apie naują judviejų kūrinį, kuris, pasak atlikėjo, turėtų pasiekti kiekvieno širdį.

Visą interviu su Viktoru Vaikšnoru žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. Taip pat išvysite ir naujausios dueto dainos vaizdo klipą.

Atviri, nuoširdūs, talentingi – būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – įvairūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną savaitę portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų