Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žymiojo italų šefo ir laidų vedėjo Gian Lucos Demarco žmona Eglė Zdanavičiūtė-Demarco retai dalija interviu, bet šįkart atvėrė širdį apie judviejų gyvenimą.

Žymiojo italų šefo ir laidų vedėjo Gian Lucos Demarco žmona Eglė Zdanavičiūtė-Demarco retai dalija interviu, bet šįkart atvėrė širdį apie judviejų gyvenimą.

REKLAMA

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistei Renatai Šakalytei Eglė atsivėrė ir prakalbo apie poros santykius bei buitį. Praėjusių metų vasaros pabaigoje pora minėjo dešimtąsias vestuvių metines ir atnaujino santuokos įžadus bažnyčioje.

„Mūsų vestuvės buvo nuostabi šventė, man žandus skaudėjo nuo juoko ir gerų emocijų. Vestuvių išvakarėse Luca sugalvojo serenadą padainuoti po langais. Kaip jis sako, aš tada supratau, kad jis tas vienintelis, naktį prieš vestuves“, – juokėsi moteris.

REKLAMA

Eglės teigimu, tikėjimas jų šeimoje užima labai svarbią vietą, nes su vyru yra religingi ir to moko savo dvi dukras bei sūnų. 

„Turime tokią labai gražią tradiciją – vakare meldžiamės su vaikais ir padėkojam už viską. Labai svarbu, kad jie suprastų, kad tai, ką gauna yra dovanos, o ne savaime suprantami dalykai ir kad mokėtų tas dovanas tinkamai priimti bei branginti. Man atrodo, kad žmogus, kuris moka būti dėkingu, sugeba ir labiau viską vertinti“, – pasakoja Eglė.

Piršosi du kartus

Eglė pasakojo, kad su Gian Luca susipažino draugės dėka: „Vakare išėjome į miestą ir ji pasiūlė susipažinti su italu. Tą vakarą Luca taip pat buvo su draugais. Jis jau kelis metus gyveno Lietuvoje ir jau mokėjo lietuviškai. Tikrai negalvojau, kad jis gali būti mano vyras, iš pradžių jis man atrodė keistai, bet man labai patiko jo humoro jausmas, tai vienas svarbiausių man vyro bruožų. Aš santykių neieškojau, man atrodė, kad gyvenu pilnaverti gyvenimą ir turiu viską.“

REKLAMA
REKLAMA

Pora draugavo metus laiko, kai nusprendė susituokti: „Buvau labai atsargi, kadangi jis buvo italas, tai nebuvo pliusas. Buvo nusistovėjęs stereotipas, į Lietuvą atvažiuodavo daug italų, jie ieškodavo moterų klubuose, nerimtų draugysčių, todėl ir aš galvojau, kad čia viskas nerimta. “

Eglė prisipažino, kad Gian Luca jai piršosi net du kartus: „Gyvenau Užupyje prie Vilnelės, jis matydavo, kad daug žmonių praplaukia su baidarėmis. Jam buvo keista, kaip žmonėms gali būti įdomu plaukti baidare, todėl sugalvojo pats išbandyti. Jis viską organizavo, tarėsi su mano draugėmis. Pastebėjau, kad ėmėme labai pyktis, nesupratau, kas jam yra, klausiau jo, o jis sakė, kad yra labai nervuojasi. Galiausiai paprašiau paaiškinti, kas yra, o jis atneša žiedą ir sako „va dėl ko“. Pasimečiau, jis priklaupė ir man pasipiršo, bet prisipažino, kad ne taip turėjo įvykti piršlybos.“

Antrąjį kartą vyras pasistengė: „Darbo pabaigoje man asistentė prasitarė, kad Luca kažką organizuoja ir vis skambina pranešti, kad aš lėkčiau greičiau į namus. Grįžusi jo neradau, bet ant stalo pamačiau raštelį. Jame buvo parašyta, kad jis manęs lauks mūsų vietoje. Pagalvojau, kad plauksime baidarėmis, šiltai apsirengiau, užsidėjau striukę, kepuraitę ir išėjau į mūsų vietą, o ten Luca stovėjo su kostiumu, šalia jo motoroleris. Rankoje jis laikė žvakę, o aš prapliupau juoktis. Ėjome kartu, jis ėmė dainuoti, iš krūmų išlindo mano sesės ir prisijungė prie jo. Gaila, niekas nefilmavo tų piršlybų.“

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Eglės, vestuvės Lietuvoje buvo ramesnės nei Italijoje: „Turėjome smagias vestuvių planuotojas, jos viską perėmė ir pasirūpino. Aš tik džiaugiausi akimirka, o Italijoje jaučiau jaudulį.“

Santykiai su anyta  

 Moteris taip pat atskleidė, kokia pagrindinė jos ir Gian Lucos santykių taisyklė, padedanti išlaikyti darnius, gražius ir sėkmingus santykius. O ar tiesa, kad gyvenimas po vienu stogu su italu yra nesibaigiantys pokalbiai pakeltu tonu?

„Čia gal toks labiau stereotipas, nes visgi net italai yra labai skirtingi tarpusavyje. Tiesa, kai pirmą sykį nuvykau pas Gian Lucos artimuosius į Italiją, aš irgi iš pradžių maniau, kad jie nuolat pykstasi. Vėliau supratau, jog šie žmonės tiesiog daug ir labai garsiai kalba. 

Bet mano vyras per šitiek metų gyvenimo Lietuvoje, matyt, jau „sušiaurėjo“, todėl mudviejų pokalbiai ar barniai per visą gatvę tikrai neskamba“, – juokdamasi sako Eglė.

„Gyvenimas su italu yra įvairiapusis, turintis daug spalvų ir emocijų. Rutina yra kaip ir pas visus, bet gyvenime netrūksta nuotykių“, – šypteli moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Eglė atviravo ir apie santykius su Gian Lucos mama: „Jo šeima mane priėmė labai šiltai. Žinoma, dabar praėjus laikui ir atsiradus gyvenimiškoms situacijoms Lucos mama ne visada mane supranta, bet ji žino, kad aš esu kitokia. Buvau ir esu priimta su tolerancija ir didele meile. Kai grįžtame į Italiją visi nori pasimatyti, išgerti kavos, mes tiek daug jos geriame, kad vakare būname stačiomis akimis. 

Man labai patinka, kad jie mėgsta bendrauti, patinka, kad jie parodo, jog rupi. Italų mamoms svarbus bendravimas, joms gera dažnai pasimatyti ir bendrauti šeimomis. Mano manymu, Lucos mama yra gan šalta, ko galėtum mažai tikėtis iš itališkos mamos. Ji gan kategoriška, jei ji pasakė, vadinasi – šventa. Taip pat ir Lucą auklėjo griežtai, aš savo vaikams esu atlaidesnė, stengiuosi žiūrėti filosofiškai, o pas ją yra tvarka. Nepasakyčiau, kad mano vyras yra mamyčiukas, jis – kitoks, jam rūpi šeima, jis stengiasi palaikyti ryšį.“

Tiesa, Eglės šeima Gian Luca priėmė taip pat labai šiltai: „Jiems patinka jo kitoniškumas, įdomu su juo bendrauti. Gal mano mama iš pradžių taip pat į mūsų draugystę žiūrėjo atsargiai, bet pabendravus viską pajuto.“   

REKLAMA
REKLAMA

Visą interviu su Egle Zdanavičiūte-Demarco žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų