Sandra Žutautienė gerbėjus nustebino išvaizdos pokyčiais: gyrė už drąsą

„TV pagalbos“ žurnalistė Sandra Žutautienė šiuos metus pradėjo su pokyčiais. Aktyviausi S. Žutautienės gerbėjai galėjo pastebėti ir tai, jog visai neseniai moteris ryžosi ir išvaizdos pokyčiams – prisiaugino plaukus, o dabar žurnalistė drąsiai juos persidažė violetine spalva.

„TV Pagalbos“ naujojo sezono filmavime S.Žutautienė nustebino nauju įvaizdžiu. Gerbėjai ėmė girti moterį už drąsa ir negailėjo komplimentų,

 

Prieš kelis mėnesius apie pokyčius kalbinta Sandra juokėsi, kad dar nepriprato prie savo ilgų plaukų. Tiesa, pasirodo, kad būtent scenos partneris Viktoras ją paskatino prisiauginti plaukus.

„Man labai patinka į kasą supinti ilgi plaukai. Kai prieš šešerius metus dalyvavau šokių projekte, vieną iš šeštadienių man buvo pridėję ilgą kasą, kuri man labai patiko. Praėjusią vasarą nusipirkau ją pati. Panaudojau per koncertą ir jaučiausi be galo gerai. Deja, po to ją pamečiau – buvo labai gaila“, – pasakojo ji.

Dabar savo grožį ir plaukus Sandra patikėjo artimam draugui bei savo srities specialistui, Vyteniui Partikui. 

„Labai pasiklioviau Vyteniu – jis man papasakojo kaip ir ką daryti, kaip plaukus prižiūrėti, plauti, džiovinti. Deja, esu visiškai nepavyzdinga prižiūrėtoja – viską darau taip, kaip neleido (juokiasi). Tačiau man niekas neslenka, plaukai laikosi kuo puikiausiai. Tik tiek, kad dar pati nepripratau, kad jie – ilgi. Didžiausias malonumas dabar susirišti kasą ar kuodą, nes plaukų apimtis labai didelė, o kadangi niekad to neturėjau, man tai smagu“, – džiaugėsi žinoma moteris.

Esame įpratę girdėti, jog dažnai moteris, kuri keičia savo išvaizdą, yra pasiruošusi ir vidiniams pokyčiams. Paklausta, ar tai – tiesa, Sandra išliko kiek paslaptinga: „Esu toks žmogus – niekada per daug neatvirauju. Kartais vidiniai pokyčiai nebūtinai turi būti susiję su kitais žmonėmis ar tam tikrais įvykiais. Kartais užtenka, kad pačioje galvoje ar širdyje kažkas pasikeičia – tai, galbūt, ir lemia ir tuos išorinius pokyčius.“

Vėliau „TV Pagalbos“ žurnalistė paaiškino,kad iš tiesų viduje jau jaučia tam tikrus pasikeitimus – ir pati į save ėmė žiūrėti kitaip. „Pradėjau galvoti, kodėl ir už ką aš turiu save pamilti? Nes šiaip esu iš tų žmonių, kurie bėgs ir viską darys dėl kito, bet save visuomet užmirš. Aš tą pripažįstu, tačiau nė trupučio tuo nesididžiuoju. Nelaikau to ir apsileidimu, tačiau anksčiau niekuomet nebuvau sau svarbi. Dabar gyvenime yra tam tikrų lūžių, kurie privertė mokytis save mylėti. Tas mylėjimas ateina ir per mąstymą, ir per išvaizdą – visokiomis formomis“, – besišypsodama pokalbį baigė ji.


Rašyti komentarą...
L
Labai
2021-07-30 19:12:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
miela žurnalistė.
Atsakyti
-40

R
R
2021-07-30 22:32:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grąži šauni tik sėkmės .
Atsakyti
-20

A
Algim
2021-07-30 19:43:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi moteris
Atsakyti
-30

SKAITYTI KOMENTARUS (69)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų