Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Kitas filmas „Marvel“ kino visatoje bus režisierės Chloe Zhao kino juosta „Amžinieji“ (angl. „Eternals“). Filmas pristatys visiškai naują superherojų komandą – nemirtingų būtybių rasę, tūkstančius metų gyvenusią Žemėje ir formavusią jos istoriją bei civilizacijas.

Kitas filmas „Marvel“ kino visatoje bus režisierės Chloe Zhao kino juosta „Amžinieji“ (angl. „Eternals“). Filmas pristatys visiškai naują superherojų komandą – nemirtingų būtybių rasę, tūkstančius metų gyvenusią Žemėje ir formavusią jos istoriją bei civilizacijas.

REKLAMA
REKLAMA

Projektas sukėlė daug šurmulio ir pirmieji kritikų atsiliepimai yra labai teigiami – net kino studijos „Marvel“ prezidentas Kevin Feige teigia, kad filmas turėjo geriausią jo kada nors girdėtą pristatymą.

Aktorių komandoje pilna didžiulių vardų, net lyginant su ankstesniais „Marvel“ kino visatos filmais. Tarp pagrindinių vaidmenų išvysime Angelina Jolie, Kumail Nanjiani bei Salma Hayek.

Tačiau nepaisant viso šio pozityvumo, paaiškėjo, jog vienu metu tarp būtent Salma Hayek ir režisierės Chloe Zhao kilo karštas ginčas dėl filmo scenarijaus.

Reklaminio turo metu aktorė Salma Hayek atkreipė dėmesį į tai, kad „niekada nemanė, jog bus viena iš Amžinųjų“.

„Vieną dieną man paskambino ir sakau: „Ką?“ Ir aš pagalvojau: gerai, aš vaidinsiu močiutę. Niekada nemaniau, kad būsiu viena iš Amžinųjų. Taip juk nebūna. Man taip niekada nebuvo atsitikę be kovos dėl vaidmens. Aš galiu suvaidinti, prašom samdyti mane! Kai man pasakė, kad būsiu viena iš jų, aš pamaniau: „Aš, meksikietė, iš Vidurio Rytų? Aš, įkopusi į šeštą dešimtmetį? Aš būsiu superherojus „Marvel“ filme?“ – kaip gavo vaidmenį „Marvel“ kino visatoje prisimena Salma Hayek.

REKLAMA
REKLAMA

S. Hayek taip pat paaiškino, kaip ji savo karjeroje dažnai „jautėsi tokia nepastebėta“ ir kad, kai aktorė buvo pasirinkta Amžiniesiems, ji „pasijautė tiesiog pripažinta“.

„Kartais, būdama moteris, būdama meksikietė ir amžiuje, jautiesi tokia nepastebėta. Tai buvo viena iš tų akimirkų, kai pamaniau, gerai, aš išsilaikiau šioje pramonėje, išgyvenau taip ilgai. Aš tiesiog jaučiuosi pripažinta ir nežinojau, kad ji [Chloe Zhao] mane stebi. Ji drąsi, ji įdomi.“ – aktorė S. Hayek džiaugiasi režisierės Chloe Zhao sprendimu.

Po to, kai S. Hayek prisijungė prie projekto, aktorė prisipažino kovojusi su režisiere Chloe Zhao dėl jos personažo ir scenarijaus.

Aktorė pripažino, kaip jos „rimtai susipyko“, tačiau dienos pabaigoje šis ginčas „buvo vienas geriausių kūrybinių pokalbių su režisiere“.

„Turėjau tam tikrų problemų dėl scenarijaus, todėl mes rimtai susiginčijome mano namuose. Abi buvome aistringos. Aplinkiniai tai pavadino kova, nes mes kažkiek rėkėme. Bet mes toliau kalbėjome ir kalbėjome, tai tęsėsi labai ilgai. Lauke buvę žmonės buvo tokie nervingi, net manė, kad mane atleis. Bet išėjusi į lauką aš pasakiau: „Oho, aš įsimylėjusi jos smegenis!“ Tai buvo geriausias kūrybinis pokalbis, kurį aš kada nors turėjau su režisiere savo gyvenime, ir ji jautė tą patį. Ji man pasakė: „Oho! Tai buvo nuostabu.“ Tai buvo visiška laisvė. Mes radome auksinį vidurį. Jį radę, mes sugalvojome kitų idėjų. Buvo be galo įdomu.“ – diskusiją su režisiere prisimena aktorė Salma Hayek.

S. Hayek taipogi pažymi, kad Chloe Zhao yra „labai stipri“ ir kaip ji „turi aiškią viziją“.

Dėl ko jos galėjo ginčytis paaiškės jau netrukus, nes veiksmo ir nuotykių filmas „Amžinieji“ pasirodys visuose pasaulio kinuose jau nuo lapkričio 5 d.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų