S. Žutautienė pasibaisėjo vaikiška preke: pavyzdžiai šokiruoja

„TV Pagalbos“ žurnalistę Sandrą Žutautienę papiktino parduotuvėje aptiktos prekės vaikams. Socialinėje erdvėje moteris išliejo apmaudą dėl prekybininkų, kurių lentynose rado švirkšto formos tušinukų pavadinimu „injection pen“, aplaidumo.

19

„Nepatikėsite, bet TOKIE tušinukai, skirti VAIKAMS, yra parduodami Molėtuose, Melioratorių gatvėje esančioje Juočepio parduotuvėje! Ei, verslininkai, jums smegenų vingiai neužakę kartais? Dar mažai pavyzdžių apie blogas įtakas vaikams? Turbūt daug išmonės nereikia, kad suvoktum, ką simbolizuoja šie tušinukai. Absurdo teatras Nr. 1! P.S. Ačiū už info sąmoningiems žmonėms“, – socialinėje erdvėje rašė S. Žutautienė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Žutautienę papiktino švirkšto formos tušinukai: mažai pavyzdžių apie blogas įtakas vaikams?

Šis moters pastebėjimas susilaukė įvairių reakcijų.

„Iš vienos pusės tikrai labai faini, bet iš kitos, žinau atvejį, kai berniukai gatvėje užpuolė mergaitę ir šiuo tušinuku „suleido vaistus“. Mergaitei iš to streso net bloga pasidarė, teko važiuoti į ligoninę tirtis ar tikrai nieko blogo nenutiko. Nejuokinga, kai tokie, atrodo, nekalti juokeliai priveda prie tokių dalykų“, – pasidalijo viena komentatorė.

Visgi būta ir kitokių nuomonių. Ne vienas pritarė tokiai idėjai ir tikino, kad šie tušinukai skirti būsimiems medikams.

„Kas blogo švirkštas... tai – medicininis įrankis... tai imkite ir šautuvukus geriau iš prekybų... o kur dar kirvukas? Ar atskuktuvas? Gali taisyti arba griauti... tai tik įrankis, kurio paskirtį aiškina aplinka“, – į diskusiją vėlėsi kita komentatorė.

Nepaisant tokių ir panašių pasisakymų, žurnalistė savo nuomonės neapleido: „Jei vaikas nori būti gydytoju, tai visada galima jam nupirkti vaikišką gydytojo įrankių rinkinį. Pažais kiek norės ir padės į šoną. O tušinukas naudojamas kasdien. Tokie neretai ir ne pagal paskirtį naudojami. Blogų pavyzdžių pateikta komentaruose. Tai kam jų reikia? Prikolas?“. 


Rašyti komentarą...
m
mile
2017-04-05 14:26:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man čia jau per didelį burbulą pučia iš tokios nesąmonės. Berniūkščiai pasibado ir paprastais rašikliais, ne vien tokiais, o dėl tos kito įtakos... vaikai mato narkomanus ir per tv ir realybėje ir nieko čia nepadarysi. Nesugadinto vaiko smegenys nesuriš švirkšto su narkotikais, o su gydymo įranga.
Atsakyti
-2

n
nesikit
2017-04-05 23:49:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
del tusinuku sikt nereikia. 100m tie tusinukai yra. ir ne tik lietuvoje, is japonijos parsitysiau spalvotu. originalus ir linksmi. apsiverkit dabar kad tokie tusinukai yra kam nepatinka. geriau sikit ko dar gali parduoti vaikam neaiskus kioskai. o ne del rasiklio ;D nes cia gaunasi is serijos - Na palauk filmukas skatina rukyma :DDDD gydykites isterikes
Atsakyti
0

r
rim
2017-04-06 03:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikus gal auklėkit, kad nesamoniu nedarytu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų