Sandra Žutautienė įspėjo apie grėsmę internete: žmonės, būkit atsargūs!

Žinomi šalies žmonės susiduria ne tik su viešu dėmesiu, bet ir internetinėmis atakomis. Laidos „TV Pagalba“ žurnalistė Sandra Žutautienė prabilo gana dažna problema.

18

Savo socialiniame tinkle „Facebook“ žinoma moteris pasidalino aktualia šių dienų problema ir internautus ragino į ją atkreipti dėmesį.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laidos „TV Pagalba“ žurnalistė Sandra Žutautienė

„Neturiu ir neplanuoju turėti kitos anketos!

Žmonės, būkit atsargūs! Beveik visi „Facebook“ profiliai pastaruoju metu buvo palaužti arba tai gali įvykti artimiausiu laikotarpiu. Profilio nuotrauka ir jūsų vardas bus naudojamas naujam profiliui sukurti, netgi jūsų gyvenama vieta ar darbovietė. Su nauju profiliu jie bando įtikinti jūsų draugus, kad jūs susikūrėt naują profilį ir prašo jus priimti į draugus... Ir vualia, jie bando sugriauti jūsų gyvenimą! Draugai mano, kad tai yra jūsų paskyra ir priima draugystės prašymą. Nuo tos akimirkos piratai gali jūsų vardu rašyti ką jie nori!

Aš noriu jums pasakyti šiandien, kad aš neplanuoju kurti naujo profilio, todėl neatsakykit į antrąjį kvietimą nuo manęs“, - savo anketoje rašė S. Žutautienė.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2017-03-27 12:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
dekojam, perspėjot
Atsakyti
-4

n
nijole
2017-03-27 13:35:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikra tiesa ir man taip buvo, siulesi i draugyste jau esanti'' tip'' drauge , antra anketa priimti.....anketa , be nuotraukos ir visai neatitiko to zmogaus duomenys...tas ir uzkliuvo....kad atreipiau demesi.....bukite atidus....
Atsakyti
0

E
Eugenijus
2017-03-27 13:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kad tau tie asilai kažka tokio pridarytų tai tada nežinotum ka daryt kur bėgt :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų