S. Urbonavičius-Samas: esame maža pikta šalelė

S. Urbonavičius-Samas: „Saviškius daugumai labai malonu linčiuoti“Ketvirtadienį Lietuvos televizijos laidoje „Mūsų dienos kaip šventė“ – buvusių Lietuvos „eurovizininkų" prisiminimai. Nors „Eurovizijos“ kritikų niekuomet netrūksta, populiariajame Europos dainų konkurse kasmet dalyvauja vis daugiau šalių.Lietuvoje nacionalinės atrankos nuolat sukelia audringas diskusijas, ietys laužomos ne tik dėl dainų kokybės ar atlikėjų profesionalumo, bet ir dėl dalyvių prodiuserių ar net aprangos.

Nepaisant to, kasmet nacionalinę atranką laimėję atlikėjai tampa nacionaline viltimi. O jų dainos – Lietuvos muzikos istorijos dalimi.Šį ketvirtadienį laidoje „Mūsų dienos kaip šventė“ svečiuosis „Eurovizijos“prodiuseris Lietuvoje Audrius Giržadas ir kol kas aukščiausią vietą kartu su specialiai susibūrusia grupe „LT United“ 2006-aisiais užėmęs Saulius Urbonavičius-Samas, 2007-ųjų Lietuvos atstovė Julija Ritčik, pernai mūsų šalies garbę gynusi Evelina Sašenko ir 2009-ųjų Lietuvos pasiuntinys konkurse Sasha Song'as.

REKLAMA

Iki šiol nuoskaudą dėl ne visiems žinomos tiesos laikantis Sasha studijoje prisipažins, kad atlikėjų iš Lietuvos pageidavimai užsienyje retai kada būna paisomi. O Evelina Sašenko primins ir Donatui Montvydui, kad svarbiausias uždavinys– neskaityti piktų komentatorių atsiliepimų.

„Nesvarbu kaip mes pasirodysime, svarbu, kad esame maža pikta šalelė ir savo žmones daugumai labai malonu linčiuoti",– pastebi Samas. Eurovizinės „Mūsų dienos kaip šventė“ su Martynu Starkumi – šį ketvirtadienį,balandžio 19 d. 21.15 val. per Lietuvos televiziją.


Rašyti komentarą...
.
.
2012-04-17 18:23:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
LOve him!
Atsakyti
0

K
Kaubojus
2012-04-17 18:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tokiam mulkiui spręsti, kokia mes šalis; čia tokiems vidutinybėms vis knieti papilti srutų ant Lietuvos- tada, matyt, jie patys sau didesni atrodo....
Atsakyti
0

K
Kaubojui
2012-04-17 22:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
tamsta kaip parastai - nusišneki.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų