Rūta Lukoševičiūtė su vyru Mariumi virto šukuosenų modeliais

Penktadienio vakaras įžymybėms virto tikra Helovino švente. Naujos grožio prekių parduotuvės atidaryme apsilankę svečiai tapo šukuosenų šou dalyviais ir šukuosenų modeliais. Tarp jų buvo ir Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su vyru Mariumi. Neseniai susituokusiai porai buvo sukurtas Heloviniškas įvaizdis.

41

Viename sostinės prekybos centre vykusioje šventėje šukuosenų modeliais tapo ir daugiau garsių žmonių – atlikėjai Arvydas Martinėnas-Vudis, Algirdas Grudinskis-Grūdas, Audrius Janonis, didžėja Samanta Savickytė, merginų grupės „Vyšnios“ narės Aistė Karanauskytė ir Sandra Navickaitė.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Helovinui skirtas šukuosenų šou

Heloviniško vakarėlio nuotaiką kūrė televizijos laidų vedėja ir prodiuserė R. Lukoševičiūtė-Daudienė, kuri į modelio kėdę sėdusiam savo sutuoktiniui Mariui renginyje atliko dainą „Meilės virėjas“. Ši daina virto rugsėjo mėnesį susituokusios poros meilės himnu, kurio finale Rūta aistringu bučiniu apdovanojo savo išrinktąjį.

Vakaro metu „Yury salon“ meistrų komanda pristatė Helovinui skirtą šukuosenų šou, pamėklišką makiažą kūrė „SLA akademijos“ meistrų komanda, o iliuzionistas Mantas Wizard vakarėlio įkarštyje atliko smagų triuką.

REKLAMA

Helovinas – tai bene vienintelė diena metuose, kai galiu jaustis normaliu žmogumi, o ne iliuzijos pasaulio atstovu“ – juokdamasis sakė M. Wizard.

Helovino šventėje taip pat dalyvavo socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, plaukų stilistas Jurijus Levčenkovas su žmona Xiao Yan Lin, modelis Jūratė Liutikaitė, solistas Tomas Pavilionis su žmona Gabriele. Būtent Tomas ir Gabrielė tapo savanoriais, išdrįsusiais tapti ketvirtąją modelių pora, sėdusia į grožio meistrų kėdes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų