Rudenį į eterį „X faktorius“ grįš atsinaujinęs: išbandyti savo jėgas galės ne visi

Jau rugsėjo pradžioje į TV3 ekranus sugrįžta populiariausias Lietuvoje muzikinis šou „X faktorius“. Žiūrovų laukia visiškai kitoks, išskirtinis projekto sezonas, kuriame dėl nugalėtojo vardo varžysis Lietuvos įžymybės, rašoma pranešime spaudai.

6

Septynerius metus „X faktorius“ – žiūrimiausias šou Lietuvoje. Jis atrado ir išugdė žvaigždes, kurios toliau sėkmingai tęsia muzikinę karjerą ir tapo tikromis įžymybėmis, štai pavyzdžiui: Milda Martinkėnaitė, Monika Pundziūtė – Monique, Iglė Bernotaityė ir daugelis kitų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rudenį į eterį „X faktorius“ grįš atsinaujinęs: išbandyti savo jėgas galės ne visi

Šiemet pasikeičia ne tik šou koncepcija, bet ir pavadinimas – jis virsta į „X faktorius. Žvaigždės“. Aštuntame projekto sezone dalyvaus kviestinės įžymybės, kurie nėra profesionalūs dainininkai ar muzikantai. Tai – aktoriai, sportininkai, žurnalistai, nuomonės formuotojai, grožio pasaulio atstovai ar kiti, puikiai pažįstami veidai televizijos žiūrovui. Visi jie – savo srities profesionalai, puikiai žinomi Lietuvoje ir turintys didžiulę gerbėjų armiją.

„X faktorius“ jau septynerius sezonus yra vienas labiausiai žiūrovų mėgiamų projektų. Mes tuo ir džiaugiamės, ir stengiamės neužmigti ant laurų – nuolat galvojome, kaip dar galėtume padaryti jį įdomesniu, patrauklesniu, kuo dar nustebinti žiūrovus. Sakoma, kad žmogaus gyvenimas iš esmės keičiasi kas septynerius metus, matyt tai galima pritaikyti ir televizijos projektui. Aštuntąjį sezoną šou pasitiks labiausiai pasikeitęs. To dar nebuvo – dalyvauti pakvietėme garsius savo srities profesionalus, su muzika neturinčius nieko bendro, bet svajojusius dainuoti. Taigi, išpildysime jų svajonę ir suteiksime galimybę pasirodyti didžiojoje scenoje, o žiūrovams garantuosime daug netikėtumų, įspūdžių, bei galimybę išvysti šalies garsenybes visai kitokiame amplua, nei yra įpratę juos matyti“, – atsinaujinusį projektą pristatė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Šou teisėjų kėdėse lieka tie patys didžiulę sceninę patirtį turintys, žiūrovų gerbiami ir mylimi teisėjai: Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Saulius Prūsaitis.

Projekto teisėjai įsiamžino tviskančioje fotosesijoje ir įvaizdiniame projekto anonse:

Projekto dalyvius į sceną lydės, kalbins ir drąsins šaunusis vedėjų duetas – Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

REKLAMA

„Aštuntasis projekto sezonas – naujiena ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui. Teisėjai nežino, kokios garsenybės dalyvaus projekte, todėl jiems tai bus didžiulė staigmena. Taigi, iššūkis laukia ne tik projekto dalyvių, bet ir pačių teisėjų. Na, o labiausiai nustebinti bus žiūrovai. Bus itin intriguojantis sezonas“, – sako šou prodiuseris ir teisėjas S. Urbonavičius-Samas.

„X faktorius. Žvaigždės“ – jau rugsėjo 6 d. per TV3!


Rašyti komentarą...
k
kinas
2020-08-10 15:47:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai labai blogai ,jeigu ir vel ta pabaisa ten sedes.Nejaugi neatsiranda normalaus zmogaus i komisija.Na, ir nafik.
Atsakyti
-4

A
All
2020-08-10 14:49:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot sudas
Atsakyti
-4

T
Tikrai
2020-08-13 15:51:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausias atsinaujinimas būsų, jei Jadzės neliktų komisijoj.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų