Romeo ir Džiuljeta apie J. Miliaus triumfą „Auksiniame balse“: ilgaplaukiai valdo!

„Aš labai džiaugiuosi, kad šie metai tampa rokerių, savos chebros metai – vien pergalės ir nuostabūs pasirodymai!“ – po Jeronimo Miliaus pergalės LRT projekte „Auksinis balsas“ kalbėjo roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ pagrindinio vaidmens atlikėjas Tadas Juodsnukis-Romeo. „Ilgaplaukiai užvaldo televiziją“, – džiugiai konstatavo be penkių minučių Džiuljeta – Bjelle.

Savo vokaline jėga „Auksinio balso“ finale visiems stogus nukėlęs J.Milius įrodė esąs vertas didžiausios scenos ir ryškiausių vaidmenų. Jau šį antradienį, gruodžio 10 d. visa tai jo lauks Kauno „Žalgirio“ arenoje: naujausiame roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ pastatyme J. Milius įkūnys charizmatiškąjį Merkucijų.

Jo geriausią draugą Romeo vaidinantis T. Juodsnukis su J. Miliumi bičiuliaujasi ne tik scenoje.

„Palaikome labai gerus santykius. Labai džiaugiuosi jo laimėjimu. Nepamenu, prieš kiek metų esu jį pažinęs kaip savą rokenrolinį „chebrantą“. Vienas kitą labai palaikėme ir kai aš dalyvavau TV3 projekte „Romeo ir Džiuljeta“, ir kai jis – „Auksiniame balse“. Vienas už kitą balsuodavome ir pasišnekėdavome, juokais „pasikandžiodavome", – pasakoja Tadas. – Dažnai Jeronimas patardavo, pagelbėdavo. Juk aš dar tik žengiu mažus pirmus žingsnelius, o jis tų žingsnių jau daug primynė... Šis jo laimėjimas – ne tik asmeninis dalykas, tai visos chebros pergalė. Finalo dieną kaip tik kalbėjomės ir sakiau: „Jarai, nebandyk pavesti – rokas turi šiandien laimėti!“.

REKLAMA

Beje, net ir finalo dieną J. Milius nepraleido roko operos repeticijos, ten sutikta būsimoji Džiuljeta už Merkucijų suspaudė kumščius.

„Palinkėjau Jarui laimėti projektą ir, pasirodo, ilgaplaukiai užvaldo televiziją, – šypteli Bjelle. – Labai žaviuosi Jeronimo balsu ir charizma. O jo pergalė – tai dar vienas įrodymas, kad lietuviai turi puikų muzikinį skonį, tad nekiškime jiems šlamšto ir visi bus laimingi.“

Šiuo metu roko operos artistai įsisukę intensyvių repeticijų rate. Bjelle jau pradėjo sapnuoti kolegas, šnekėti miuziklo frazėmis. „Nebegaliu apie nieką kitą galvoti, – prisipažįsta mergina, jau šį antradienį debiutuosianti Džiuljetos amplua. – Aš nebūsiu flegma, atrodysiu šauniai – šviesi, bet rokeriška“.

Bjelle intriguoja, kad žiūrovams turėtų labai patikti Romeo ir Džiuljetos bučinių scena, į kurią bus įtraukti visi. Įspūdinga ir jos mirties scena, dėl kurios mergina nuoširdžiai nervinosi. „Repeticijose teko gauti ir per savo ego. Gerai mane talžė, labai naudingos pastabos, – sako Bjelle, ypač dėkinga scenos kalbos, judesio, estetikos ją mokantiems choreografams Gintarui Visockiui ir Dainiui Bervingiui. – Ir masuotėse vaidinanti kompanija nuostabi. Kiekvienas individualybė, galėtų būti solistas. Bet nekiša pagalių į ratus – kaip tik visi labai padeda“.

Moderniausia lietuviška roko opera „Romeo ir Džiuljeta“ su gyvu orkestru, choru ir garsiausiais šalies artistais – jau gruodžio 10 d. Kauno „Žalgirio“ ir 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenose. Tik dvi galimybės pamatyti gyvai! Bilietus platina „Tiketa“.


Rašyti komentarą...
v
vilius
2013-12-09 13:35:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai nesišakok,pasidarysi kaip draugas iš dešinės /Vladimir/
Atsakyti
0

J
Jolanta
2013-12-09 18:25:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miliau, esi Lietuvos pasidižiavimas, nuostabus jaunuoli- pirmyn, tau kol kas lygių NĖRA !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų