naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Amanda Bynes (nuotr. SCANPIX)

Romantinėse komedijose išgarsėjusi aktorė Amanda Bynes per praėjusį pusmetį patyrė išties nemažai, ką jau kalbėti apie sumaištį, kurią sukėlė socialiniuose tinkluose. Pavasarį ji paskelbė apie sužadėtuves, vėliau – nėštumą, o galiausiai paaiškėjo, kad visa tai – melas. 

5

Romantinėse komedijose išgarsėjusi aktorė Amanda Bynes per praėjusį pusmetį patyrė išties nemažai, ką jau kalbėti apie sumaištį, kurią sukėlė socialiniuose tinkluose. Pavasarį ji paskelbė apie sužadėtuves, vėliau – nėštumą, o galiausiai paaiškėjo, kad visa tai – melas. 

REKLAMA

Iškart po to aktorė kuriam laikui dingo iš socialinių tinklų, o jos neseniai įvykęs grįžimas gerbėjus privertė aikčioti: ar tai – tas pats žmogus?

Neseniai A. Bynes pasidalijo nuotrauka, kurioje jos plaukai nudažyti juoda spalva, nors anksčiau, savo populiarumo laikais, ji buvo žinoma kaip blondinė. Mergina buvo pasipuošusi plėšytais džinsais ir didžiuliais languotais marškiniais. Akis ji kiek slėpė po didžiuliais, skaidriais akiniais. 

Suprasdama, kad dėl ansktesnės sukeltos sumaišties, ji gali sulaukti neigiamų reakcijų dėl savo grįžimo į socialinius tinklus, šįkart Amanda išjungė funkciją, jog gerbėjai galėtų po jos nuotrauka išreikšti savo nuomonę ir parašyti komentarą. 

REKLAMA

Tiesa, tai jų nesustadė ir savo mintis gerbėjai išsakė kitoje, „Twitter“ platformoje. „Visuomet laukiu Amandos Bynes sugrįžimo, tačiau tikiuosi, kad ji jausis kuo įmanoma sveikesne“, „Galbūt ji ir nebuvo socialiniuose tinkluose, tačiau noriu pasakyti, kiek džiaugsmo man visuomet suteikia naujos jos nuotraukos ir faktas, kad ji vis dar šioje žemėje, nepaisant sunkumų“, – rašė gerbėjai.

REKLAMA

Gegužės mėnesį pati Amanda viešai prabilo apie savo patirtus sunkus. „Paskutinius 2 mėnesius praleidau terapijoje. Dirbau su įgūdžiais, reikalingais mano socialiniam nerimui suvaldyti, nes dėl šios priežasties turėjau prieš kelis mėnesius atsisakyti mokslų. Dabar jaučiuosi gerai“, – rašė ji. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad po to ji pranešė ir apie tai, kad laukia šeimos pagausėjimo kartu su sužadėtiniu Paulu Michaelu.

Tiesa, vėliau moteris buvo pastebėta ligoninėje ne su savo sužadėtiniu (su kuriuo, beje, neseniai buvo spėjusi ir išsiskirti), o su drauge. Šaltinio teigimu, jos kalbėjosi apie būsimą kūdikį.

REKLAMA

„Jos kalbėjo, kokios lyties vaikelio galima tikėtis. Amanada atrodė laiminga. Buvo paprastai apsirengusi, stengėsi nekristi į akis. Tačiau kadangi fojė buvo tuščia, niekas jo netrukdė“, – pridėjo šaltinis.

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, A. Bynes ir mylimuoju Paulu susižadėjo vasario 14-ąją, per Valentino dieną. Jiedu susipažino anoniminių alkoholikų klube prieš 3 mėnesius.

Įdomu tai, kad iki tol, Amanda niekuomet savo sužadėtinio nebuvo pristačiusi savo sekėjams, todėl daugelis nė nežinojo, kad ji apskritai su kažkuo susitikinėja. Galiausiai užsienio žiniasklaida nustatė, kad jis – Paulas Michaelas, kuris, neva, priklauso gotų judėjimui.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto dėl ankstesnių Amandos sveikatos sutrikimų ir bėdų, jos mama vis dar atsako už dukros įvairius priimamus sprendimus, nepaisant to, kiek jai metų. Vadinasi, jei Amandos motina nenorėtų, kad dukra ištekėtų už Paulo, savo leidimo galėtų tam neduoti. Tokiu atveju, buvusiai aktorei tektų kreiptis į teismą.

Tiesa, pasirodo, kad tai – ne vienintelės naujienos A. Bynes gyvenime. Mergina neseniai „Instagram“ pasidalijo ir vaizdo įrašu, kuriame pasakoja apie tai, kad netolimoje ateityje ketina pristatyti savo drabužių liniją.

REKLAMA

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, Amanda neseniai išsiregistravo iš reabilitacijos klinikos ir vėl ėmė gyventi su tėvais, kol pati ieško būsto Los Andžele. Ką ji ketina veikti ateityje, kol kas nėra aišku, vis dėlto panašu, kad bent šiuo metu ji yra laiminga. 

Primename, kad apie tai, ką jai yra tekę išgyventi, A. Bynes kalbėjo ir anksčiau. „Man tikrai gėda dėl visko, ką esu pasakiusi. Negaliu atsukti laiko, bet jeigu galėčiau, taip ir padaryčiau. Atsiprašau visų, ką įžeidžiau ir apie ką melavau, nes mane tai graužia. Jaučiuosi tokia siaubinga ir liūdna, kad mane net pykina. Viskas, dėl ko dirbau visą gyvenimą, ką pasiekiau buvo sužlugdyta“, – sakė ji interviu.

REKLAMA

2014 metais Amanda tris metus turėjo lankyti anoniminių alkoholikų kursus, mat buvo girta įkliuvusi už vairo. Taip pačiais metais ji apkaltino savo tėvą smurtavimu.

„Kiekvienas yra skirtingas, akivaizdu, tačiau marihuanos, alkoholio ir kitų narkotikų sumaišymas gali tikrai paveikti mano smegenis. Tai tikrai visiškai mane pakeitė, kaip žmogų. Iš tiesų esu geras žmogus. Niekada nesakyčiau ar nedaryčiau to, ką jau esu sakiusi ar dariusi“, – sakė A. Bynes.

Amanda patikino, kad jaučiasi sužlugdžiusi savo gyvenimą, tačiau pamažu atsitiesia. Tuo labai džiaugiasi moters gerbėjai ir linki jai visko, ko geriausia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų