Rolandas Mackevičius ragina atkreipti dėmesį į opią Lietuvos problemą

Šį penktadienį, spalio 21 d., visoje Lietuvoje prasidėjo 22-oji kasmetinė labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ paramos maistu akcija. Vieni pirmųjų prie šios akcijos suskubo prisidėti žinomi šalies žmonės – „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius bei kulinarė ir žurnalistė Beata Nicholson.

6

Prie akcijos prisidėjusi B. Nicholson džiaugėsi, jog tokia iniciatyva Lietuvoje įgyvendinama jau ne vienerius metus. Prekybos centro lankytojus ji ragino skirti kelias minutes ir įprasto apsipirkimo metu prisidėti prie prasmingos akcijos.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi šalies žmonės ragino atkreipti dėmesį į opią Lietuvos problemą

„Nepaisant to, kad daug ir garsiai, ypač dabartiniu rinkimų periodu, kalbama apie kovą su skurdu Lietuvoje, realūs skaičiai rodo, jog su nepritekliumi susiduria apytiksliai kas penkta šalies šeima. Ir nors maisto produktų Lietuvoje netrūksta, taip paprastai jų įsigyti sau gali leisti ne kiekvienas, ypač šaltuoju sezonu, kai išauga išlaidos šildymui. Dėl to mūsų tikslas – palengvinti kasdienybę šeimoms, ne tik nuolat balansuojančioms ties skurdo riba, bet ypač atsidūrusioms įvairiose krizinėse situacijose ar gyvenančioms atokiose kaimo vietovėse“, – sakė labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius.

REKLAMA

Pasak jo, šį savaitgalį, spalio 21–22 dienomis, pirkėjų paaukoti produktai bus išdalinti 325 šioje akcijoje dalyvaujančioms labdaros ir paramos organizacijoms, kurios užtikrins, kad šie pasiektų skurstančių žmonių stalą. Tai įvairios neįgaliųjų, daugiavaikių šeimų ar globos namuose augančių vaikų paramos organizacijos, labdaros valgyklos, labdaros ir paramos fondai visoje Lietuvoje.

Šį rudenį prie akcijos prisijungė 137 tinklo parduotuvės visoje Lietuvoje. Jose pirkėjų lauks „Maisto banko“ savanoriai, kuriems pirkėjai galės atiduoti aukojamus maisto produktus. Norintys prisijungti prie iniciatyvos tradiciškai kviečiami aukoti ilgai negendančias prekes, pavyzdžiui, kruopas, miltus, aliejų, konservus ir kt.

Greta dukart per metus, pavasarį ir rudenį, vykstančių paramos maistu akcijų, prekybos tinklas „Maisto bankui“ kas mėnesį skiria papildomą paramą maisto produktais. 2015 m. bendrovė fondui skyrė paramą už daugiau kaip 220 tūkst. eurų. Skaičiuojama, kad šių metų pabaigoje bendrovės maisto produktais skirta parama turėtų siekti iki 300 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų