Rolandas ir Ieva Mackevičiai žiemą iškeitė į saulėtas atostogas Šri Lankoje

Nors kalendorinė žiema skaičiuoja jau paskutines savo dienas, šiltais orais džiaugtis dar anksti. Viena gražiausių pramogų pasaulio porų – Ieva ir Rolandas Mackevičiai – lietuvišką šlapią ir drėgną žiemą iškeitė į saulėtą poilsį Šri Lankoje.

17

Pietų Azijoje atostogaujanti žavi pora savo socialiniuose tinkluose dalinasi romantiškomis ir smagiomis akimirkomis kartu. Sutuoktinių nuotraukos išties užburia ir sukelia norą keliauti į egzotiškas šalis: žydra jūra, baltas smėlis, palmės ir skanus maistas.

Poilsiautojų įspūdžius netrukus pastebėjo ne tik būrys gerbėjų, bet ir žinomi šalies žmonės. Indrė Stonkuvienė išreiškė palaikymą trumpu komentaru: „Kaip faina! Džiaugiuosi už jus“, - socialiniame tinkle „Facebook“ rašė ji.

Prie jos prisijungė ir Beata Nicholson, kuri buvo sužavėta Šri Lankos akimirkomis: „Nu laba diena, gal baigiam čia šitą demonstraciją? Aišku, kad pavydim.... Iš tikrųjų tai džiaugiamės už jus, nes geros atostogos – ilgina gyvenimą!“ – pokštavo žinoma moteris.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rolandas ir Ieva Mackevičiai žiemą iškeitė į saulėtas atostogas Šri Lankoje


Rašyti komentarą...
k
koka kola
2016-02-25 16:44:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
ieva jis taves geai neispisa gal noi patvarkysiu as tave geriau?
Atsakyti
0

n
na
2016-03-01 22:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
geriau tokių straipsnių nebūtų, nes kai kurios pupytės net vyrus palieka dėl Šri Lankos kelia sąlygas arba kelionė arba išeinu. Gal Mackevičius galėtų tokiai "pupytei", kad nemirtų Lietuvoj nupirkti kelionę
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų