tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vakar aistra ir troškimu alsavo netgi oras. Dvi Aleksandros parodė, kokios gali būti moterys, kai sulaukia tinkamo vyro dėmesio.

Vakar aistra ir troškimu alsavo netgi oras. Dvi Aleksandros parodė, kokios gali būti moterys, kai sulaukia tinkamo vyro dėmesio.

REKLAMA

Viena Aleksandra pamiršo saldžius Justino bučinius ir per akimirksnį susižavėjo naujoku Konstantinu. Kita Aleksandra pamiršo savo amžių, įsitikinimus ir mamos pamokymus – ji pasidavė ryžtingam Dovydui ir paniro į glamonių bangas. 

Tiesa, vilioklis Dovydas sužavėjo ne tik Aleksandra, bet ir Ala, moteris prisipažino pakeitusi apie jį nuomonę. 

Susikaupusią energiją Dovydas visuomet žino, kur padėti – sportas ateina į pagalbą ir gelbsti nuo įtampos. Prie jo prisijungia Ala. Moteris įvertina Dovydo pastangas ir jo profesionalumą. Iš pirmo žvilgsnio atrodęs vaikiškas Rimkenzo moterų akyse auga kone valandomis. 

„Aš jam pasakiau, kad būtų 8.30 val. Jis atėjo į treniruotę, pasportavo su manimi trisdešimt minučių, buvo taip smagu“, – įspūdžiais su kambarioke Aleksandra dalijosi Ala.

REKLAMA

„Kaip dirba jo smegenys, jis mane sužavėjo profesionalumu. Neturiu jokių ketinimų, man – šokas, Tai, ką jis daro yra labai sunku. Nesitikėjau, kad jis – atsakingas. Jo akyse šmėsteli nuoširdumas“, – stebėjosi moteris.

Vaizdo ištrauką žiūrėkite čia:

„Meilė be sienų“ vis labiau panaši į nevaldomą gamtos stichiją, kur niekada nežinai, kas bus toliau.

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų