Režisieriaus Marijaus Bagdonavičiaus gyvenime – naujas etapas: pakeistas vardas ir mintys apie politiką

Pastaruosius kelerius metus iš viešumos ir televizijos dingęs aktorius, režisierius, renginių vedėjas, o dabar ir sveiko gyvenimo būdo propaguotojas Marijus Bagdonavičius trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį TV3 televizijos komiškame seriale „Rezidentai“.

32

Praeityje alkoholiu piktnaudžiavęs ir skandalingais pasisakymais išgarsėjęs vyras pasikeitė ne tik savo vardą, pavardę, bet ir atskleidė, kodėl buvo dingęs iš pramogų pasaulio bei užsiminė galbūt dalyvausiantis Seimo rinkimuose.

Anksčiau Marijų buvo galima sutikti kone kiekvienoje televizijos pokalbių laidoje, kur jis atvirai reikšdavo savo nuomonę įvairiais klausimais, tačiau prieš kelerius metus vyras nusprendė pasitraukti iš televizijos.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Režisieriaus Marijaus Bagdonavičiaus gyvenime – naujas etapas

„Aš manau, kad kiekvienas aktorius, režisierius ar kitas televizijoje dirbantis žmogus periodiškai, kas kokius septynerius metus turėtų kardinaliai pakeisti gyvenimą būdą. Padirbti sunkų fizinį darbą, pabūti su paprastais žmonėmis. Per tuos pusantrų metų, kuomet nebuvau eteryje, pailsėjau, pralinksmėjau. Man ne tik plikė atžėlė, bet ir barzda užaugo“, – kalbėjo aktorius ir renginių vedėjas.

REKLAMA

Pasak Marijaus, per ilgas buvimas viešumoje neigiamai veikia žmogaus asmenybę. Skandalingais pasisakymais pokalbių laidose išgarsėjęs vyras pasakoja, kad savo 50-ojo gimtadienio proga gavo naują pasą, kuriame įrašytas naujasis jo vardas ir pavardė. Nuo šiol oficialiai jis yra Marijus Chrizostomas Tumas. Šį vardą Marijus priėmė Šv. Jono Auksaburnio (Chrizostomo) garbei, o pavardė Tumas – iš mamos pusės. „Aš pirmasis Lietuvoje esu oficialiai pasivadinęs šiuo vardu. Jei žmonės negali ištarti dabartinio mano vardo, tai tegul vadina mane Mariuku“, – juokdamasis sakė vyras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų