Repo žvaigždė Nelly pradeda du mėnesius truksiantį turą: pirma stotelė – Lietuva

Šiandien popietę į Lietuvą atvyko repo žvaigždė Nelly. Jau rytoj pasaulinio lygio garsenybė savo koncertą surengs Vilniuje.

13

Organizatoriai tv3.lt patvirtino, kad atlikėjas į mūsų šalį atvyko pakilios nuotaikos ir yra nusiteikęs surengti audringą koncertą. Pasirodo, kad pasaulinio koncertinio turo pirmąja stotele tapo būtent Lietuva.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Repo žvaigždė Nelly pradeda du mėnesius truksiantį turą: pirma stotelė – Lietuva

Du mėnesius po skirtingas Europos šalis keliausianti repo žvaigždė jau netrukus aplankys Estiją, Latviją, Lenkiją, Daniją, Jungtinę Karalystę.

Deimantinių, platininių albumų savininkas, 4 „Grammy“ prestižinių apdovanojimų laimėtojas, 4 kartus ant garsiausios „American music Awards“ scenos už įvairius muzikinius pasiekimus trofėjų atsiimti kilęs bei kitų pasaulinio lygio apdovanojimų laureatas Lietuvoje žada surengti absoliučiai savo ekspresija, modernumu ir efektingais šou elementais išsiskiriantį koncertą.

Koncerte Nelly tikisi sulaukti repo muzikos gerbėjų

Dar prieš pateikdamas atsakymą dėl vienintelio koncerto Lietuvoje būsimiems organizatoriams Nelly pabrėžė, kad jo kūryba yra skirta tikriems šios muzikos stiliaus gerbėjams, o jo paties tikslas yra būti kuo arčiau susirinkusios publikos, kuri galėtų atsipalaiduoti, jausti ritmą ir šėlti kartu su atlikėju.

REKLAMA

Teksaso valstijoje gimęs dainininkas išreiškė pageidavimą, kad vienintelis jo pasirodymas Lietuvoje įvyktų koncertų salėje, kurioje susirinkę gerbėjai nepaskęstų erdvėje, o kiekvienas iš jų būtų šalia atlikėjo ir šimtu procentų galėtų pasinerti į ritmingo koncerto sūkurį.

Pasirodyme Vilniuje skambės ne tik patys geriausi Nelly hitai – „Just a Dream“, „Hey Porsche“, „Over and Over“, „Dillema“, „Hot in Here“, „Ride Wit Me“, bet ir naujausi reperio kūriniai.

Socialiniame tinkle „Facebook“ beveik 11 milijonų sekėjų turintis atlikėjas tikino ypatingai laukiantis šio koncerto, kadangi prieš Lietuvos publiką jam dar nėra tekę pasirodyti, o atlikėjo fanai Lietuvoje jau nekantrauja pasimatymo su JAV repo žvaigžde.

Vienintelis Nelly koncertas Lietuvoje – jau rytoj „Compensa“ koncertų salėje 20 val.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų