Reperis Timati nebe vienišas: širdį pavergė ilgakojė gražuolė

Panašu, kad garsus Rusijos reperis Timati nekeičia skonio merginoms ir visuomet pasirenka aukštas, lieknas merginas, turinčias nuostabų biustą. Naujoji reperio mylimoji – modelis Sasha Doni, 19-metė iš Ukrainos, dažnai lyginama su Alena Shishkova, su kuria reperis susilaukė dukros.

8

Sasha gali pasigirti idealiomis formomis, kurių natūralumu visuomenė abejoja. Tačiau Timati nerūpi kitų nuomonė.

Šviesiaplaukė nesivaržydamos demonstruoja savo figūrą, vilkėdama prigludusius drabužius ir maudymosi kostiumėlius.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Reperio Timati širdis užimta

Džiaugiasi išsiskyrusi

Starhit.ru primena, kad Timati išsiskyrus su Nastia Reshetova, kuri pagimdė reperiui sūnų Ratmirą, reperis nekalba apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau užsimena, kad nėra vienišas.

Tačiau Nastia neslepia, kad jai buvo malonu nutraukti santykius su atlikėju, kuris ją laikė griežtose rankose.

„Išlaikyti šeimą nėra lengva užduotis. Buvo neįmanoma susitaikyti su kai kuriais dalykais. Kodėl išsiskyrėme? Tiek daug skausmo buvo padaryta vienas kitam! Išdavystės pasikartojo. Kai išsiskyrėme, supratau, kad tai geriausia. Atrodė, kad širdis jaučia palengvėjimą, atsivėrė naujas gyvenimas, nustojau bijoti, perverčiau puslapį.

Jausmas toks, lyg palikčiau tėvą. Nastia Reshetova prieš išsiskyrimą ir po jo – du skirtingi žmonės. Daugelis žmonių man rašo, kad atsivėriau, pasikeičiau, tapau nuoširdesnė. Su Timati turėjome nesveikus santykius“, – prisipažino 25-erių metų brunetė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų