Reperis Pushaz paruošė staigmenų: išlies emocijas, kurios kaupėsi daug metų

Iki įspūdingiausio šių metų šou K95, skirto atšvęsti Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejų liko mėnuo. Jau balandžio 23 dieną Kauno Žalgirio arenoje vyksiančiam įspūdingam renginiui, kurį translius TV3 televizija, muzikines staigmenas rengia Lietuvos scenos karalienė Džordana Butkutė, tą pačią dieną savo 41-erių metų gimtadienį švenčiantis Egidijus Dragūnas ir žymiausių funk stiliaus kūrinių autorius bei populiarių krepšinio hitų kūrėjas Linas Adomaitis.

Apie pastarojo specialiai šiam šou rengiamą programą jau atskleista nemažai detalių – jo programoje skambės žinomiausi krepšinio hitai, o pats Linas scenoje turės didžiulį profesionalių muzikantų ir kviestinių scenos žvaigždžių užnugarį. Jau dabar atlikėjas išduoda, kad specialiai K95 rengiamoje programoje, jis pasirodys ne tik kartu su bliuzo karaliene Arina, bet ir su naujai susikūrusiu Vilniaus Bigbendu bei Kauno technologijos universiteto akademiniu choru „Jaunystė", kuriame tą dieną dainuos net 60 dainininkų. Puse lūpų L. Adomaitis prasitaria, kad į pasirodymą bus įtraukta ir visa Žalgirio komandos sirgalių tribūna.

REKLAMA

Tarp populiariausių krepšinio hitų skambės ir jau gerai pažįstami Lino kūriniai, iš kurių vieną kartu atliks Andrius Glušakovas, geriau žinomas sceniniu vardu – Pushaz. K95 šou metu seniai scenoje matytas reperis kartu su L. Adomaičiu atliks dainą „Ji mano".

„Šios dainos sėkmės priežastis ta, kad ši daina tikra. Ir klausytojas tai jaučia, jis nėra kvailas, jis viską jaučia. Daina buvo parašyta per 15 minučių, tačiau tos emocijos, kurios mane buvo užplūdusios, kaupėsi daug metų. Visos jos dar kartą sprogs balandžio 23 dieną“, – apie daugiau nei 3 mln. peržiūrų „Youtube“ kanale surinkusią dainą sako Pushaz.

Po pertraukos į sceną grįžtantis reperis šiuo metu didžiąją laiko dalį praleidžia įrašų studijoje, kur intensyviai ruošiasi ne tik pirmam savo pasirodymui po pertraukos, bet ir kelios dienos po grandiozinio renginio vyksiančiam savo naujojo albumo „Skaičiai“ pristatymui.

Kaip Lino Adomaičio ir seniai scenoje nematyto reperio Puzho daina nuskambės Žalgirio arenoje ir kokias dar staigmenas yra paruošęs žymus atlikėjas bei kitas šou dalis rengiantys Džordana Butkutė ir SEL, pamatyti bus galima jau balandžio 23 dieną įspūdingiausio metų renginio metu Žalginio arenoje ir tiesiogiai per TV3. K95 šou – čia bus visi!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų