Rekordinis plaukimas Nemunu irklentėmis – pirmosios dienos ir nuotykis, ir iššūkis

Artėjant birželiui žinomus Lietuvos žmonės, pramogų pasaulio žvaigždes bei irklenčių sporto entuziastus profesionalus treneris Mark Gurskij suvienijo dviem bendriems tikslams: aukoti ir padėti Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams įgyvendinti savo svajones (mat projektas baigsis birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną Rusnėje) bei priimti iššūkį ir irklentėmis Nemunu praplaukti 460 kilometrų.

12

Projekto komanda startavo gegužės 25 d. iš Druskininkų sav., Lipliūnų kaimo, o praėjus dviem dienom dalyviai irklentėmis jau buvo nuplaukę apie 130 kilometrų ir sustojo nakties poilsio netoli Birštono. Projekto iniciatorius Mark Gurskij neslepia, jog iššūkis tikrai ne iš lengvųjų ir reikalauja daug fizinės jėgos, valios ir ryžto.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 460 kilometrų Nemunu dėl kilnaus tikslo

"Galiu pasidalyti pirmaisiais įspūdžiais. Žinoma, mums labai smagu plaukti, puiki kompanija susirinko, dar nei vieno iš mūsų neapleido jėgos ir noras. Nepaisant to, kad didžiąją laiko dalį mums tiesiai į veidus pūtė vėjas, o Nemuno srovė bandė kantrybę savo nenuspėjamumu, kiaurai košė lietus ir kruša, vieni kitus motyvuojam ir plaukiam toliau. Neklauskite apie sunkumus pasinaudoti tualetu", - juokavo M.Gurskij.

REKLAMA

Tiesa, tiek laiko praleidžiant kartu visiems komandos nariams išryškėja visų charakteriai, būdo bruožai, atsiskleidžia talentai. Projekto nariai džiaugiasi, jog vienas dalyvių - inžinierius Justinas Bielskis, pasirodo, yra puikus virtuvės šefas. Jo dėka ant stalo net ir primityviomis sąlygomis garuoja makaronai su lašiša grietinėlės padaže. Pasak M.Gurskij, Justinas yra griežtas virėjas ir valgyti, vos užsigeidus neleidžia, mat tam turi būt laikas ir vieta, o kilometrų prieš akis dar apsčiai.

Prie 460! Rekordinio plaukimo Nemunu irklentėmis projekto penktadienį ketina prisijungti "Power Hit Radio" laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, o savaitgalį LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė. Abi žinomos moterys įsitikinusios, jog Tarptautinė vaikų gynimo diena yra puiki proga prisiminti visus vaikus, išreikšti rūpestį dėl jų ateities, pagerinti laisvalaikio, lavinimosi galimybes ir padėti gyventi tikrą, smagų, vaikišką gyvenimą.

Projekto organizatoriai primena, jog prie šio iššūkio vardan Rusnės specialiosios mokyklos auklėtinių svajonių prisijungė tokie žinomi Lietuvos žmonės, kaip: "Power Hit Radio" laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, grupės "4Fun" būgnininkas Laimonas Staniulionis, dainininkas Justinas Lapatinskas, laidų vedėja Agnė Zacharevičienė, sportininkas ir dainininkas Lukas Pačkauskas, Mindaugas Plukys ir kiti pramogų pasaulio atstovai, suping.lt komanda.

Plaukimo pabaiga – birželio 1d. Rusnėje

Trumpasis numeris aukoms - 1419 (skambučio ir sms žinutės kaina tik 2 Eur. Trumpojoje žinutėje tekstas nebūtinas).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų