mindaugas plukys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas plukys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas plukys“.

Nepadeda ir 5 tūkst. eurų valstybės parama: atskleidė kodėl tokių automobilių lietuviai perka mažiau

Europos Sąjunga šį ir ateinantį dešimtmetį elektromobiliams paskyrė itin svarbų vaidmenį. Pagal dabartinį sumanymą, nuo 2035 m. visi nauji automobiliai Europos Sąjungos teritorijoje turės išmesti 0 g/km CO2, o vienintelis būdas tai padaryti – prekiauti elektra varomomis transporto priemonėmis. Šis politikų užmojis vairuotojus ir gamintojus padalino į dvi stovyklas.
2024-05-15

„Moterų ralis“ atkreipė automobilių gamintojo dėmesį: taps renginio partneriu

Didžiausią Lietuvoje automobilių sporto renginį „Moterų ralis“ organizuojanti VšĮ „Idėjų grupė“ komanda sukirto rankomis su „Renault“ atstovu Lietuvoje „Sostena“. Įmonės bendradarbiaus šiemet organizuojant ir viešinant renginį. „Moterų ralio” automobiliu-vizitine kortele pasirinktas stilingas miesto visureigis „Renault Austral“. „Renault Austral“ tai – išskirtinio dizaino, elegantiškas, sportiškas, idealiai tinkantis šiuolaikinei veikliai moteriai automobilis.
2024-03-15

Ilgai lauktas Dakaras 2024 prasidėjo: kur ir kada stebėti?

Sausio pradžioje prasideda svarbiausias ir žiūrimiausias šių metų pradžios sporto renginys – Dakaro ralis. Kvapą gniaužiantys Saudo Arabijos kraštovaizdžio vaizdai susilies su nuožmia kova dėl nugalėtojo vardo sunkiausiose pasaulio varžybose. Dakaro ralis tikrai vertas ne tik autosporto gerbėjų dėmesio, o įspūdingas skaičius Lietuvos ekipažų laukia visų mūsų palaikymo! Visas svarbiausias Dakaro naujienas sekite čia: www.tv3.lt/dakaras.
2024-01-05

Stebėkite: ko galima laukti 2024 metų Dakare?

Nenumaldomai artėjant 2024 metų Dakaro ralio startui, portalas tv3.lt kviečia pasinerti į šių nenuspėjamų lenktynių maratoną su specialia laida – DAKARORAMA 2024. Pirmojoje laidoje sužinosite, ko galima laukti ir tikėtis 2024 metų Dakaro ralyje.  Saudo Arabijoje penktąjį kartą vyksiančiame ralyje visus įvykius fiksuos #iGo2Dakar komanda, pradedanti jau septintąjį apžvalgų sezoną.  Karščiausios naujienas iš Dakaro ralio sekite kasdien nuo sausio 5 iki sausio 20 dienos.
2023-12-30

Patarimai, kurie pravers elektromobilį planuojantiems išbandyti vairuotojams

Elektromobilius neretai vis dar supa įvairūs mitai ir nepagrįstos baimės. Viena tokių – kadvažiavimas elektra varoma transporto priemone kardinaliai skiriasi nuo įprasto automobilio suvidaus degimo varikliu.
2023-11-01

Artėjant Dakaro raliui – daug pokyčių ir mažai aiškumo

Lietuviai tautai jau pradėjo pristatinėti savo techniką, skirtą startuoti sausį Dakaro ralyje, bet iki jo likus mažiau nei dviems mėnesiams pasaulinė koronaviruso pandemija nenustoja demonstruoti kaip drastiškai per vieną dieną gali pasikeisti viso pasaulio ritmas. Nors šiais laikais kažką planuoti gali būti labai rizikinga, Dakaro ralio organizatoriai užtikrina, kad viską spėjo apgalvoti, ir ne tik jie, bet ir Saudo Arabijos vadovai entuziastingai laukia lenktynių.
2020-11-11

Žinomi influenceriai rinkosi neįprastame renginyje: siūlo nepamiršti pasiimti telefono

Galimybė tamsoje kitaip pažvelgti į meną ir netgi patiems tapti jo dalimi – su šia mintimi ketvirtadienio vakarą į sostinėje įsikūrusią „TSEKH Vilnius“ galeriją rinkosi kviestiniai svečiai, tarp kurių – ir žinomi Lietuvos žmonės. Vytenio gatvėje esančiame meno kampelyje garsus lietuvių menininkas Tadas Černiauskas, pasauliui geriau žinomas kaip Tadao Cern, pristatė savo naują instaliaciją, kurtą su išmaniųjų telefonų gamintoja „Huawei“, rašoma pranešime spaudai.
2019-05-03

Kaip „iGo2Dakar“ komanda ruošė savo automobilį Dakaro raliui?

Jeigu automobilis yra naudojamas tik vienoje valstybėje, juo rūpintis nėra sudėtinga – reikia nepamiršti pagrindinių sezoninių darbų kaip padangų permontavimas, skysčių pakeitimas ir t. t. Projekto „iGo2Dakar“ automobilis „Nissan Navara“ jau iškeliavo į Pietų Ameriką, tačiau dar Lietuvoje jis buvo paruoštas visiems įmanomiems sezonams: čia oro temperatūra buvo neigiama, o Peru lauks 40 laipsnių karštis.
2018-12-01

Kasdienis visureigis gali būti naudojamas ir sportiniam turizmui

Ilgiausiame Lietuvoje bekelės varžybų maratone „4x4 Perimetre“ yra atskira įskaita vairuotojams–mėgėjams. Arba – tiesiog turistams, nes būtent taip ši įskaita ir vadinama – „Tourism“. Per 7 metų „4x4 Perimetro“ istoriją šią įskaitą išbandė daugiau nei šimtas ekipažų. Visi jie važiavo standartiniais visureigiais, pritaikytais kasdienėms kelionėms, tačiau turėjo tam tikras modifikacijas.
2018-06-25

„Lietuvos metų automobilio 2018“ konkurse – 34 dalyviai

Lietuvos žurnalistų autoklubo organizuojamas konkursas „Lietuvos metų automobilis“ kasmet žiba automobilinių premjerų gausa. Dalyvių parkas nei kiek neatsilieka, o kartais net pralenkia „Europos metų automobilio“ konkursą. Per du dešimtmečius išgryninta rinkimų koncepcija vilioja automobilių gamintojų atstovus: vieni siekia laimėti, kiti neslepia, kad jiems pakanka pasirodyti.
2017-10-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų