Rekordinis plaukimas Nemunu: garsenybių maudynės upėje ir neblėstantis entuziazmas

Artėjant birželiui žinomus Lietuvos žmonės, pramogų pasaulio žvaigždes bei irklenčių sporto entuziastus suping.lt įkūrėjas ir profesionalus treneris Mark Gurskij suvienijo dviem bendriems tikslams: aukoti ir padėti Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams įgyvendinti savo svajones (mat projektas baigsis birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną Rusnėje) bei priimti iššūkį ir irklentėmis Nemunu praplaukti 460 kilometrų.

10

Projekto komanda startavo gegužės 25 d. iš Druskininkų sav., Lipliūnų kaimo, o projektui perkopus į antrą pusę ir likus irklentėmis įveikti vos 80 kilometrų Nemunu iki Rusnės, visa komanda jau galėjo pasidalyti išskirtiniais įspūdžiais. "Mūsų dienos, kaip šventės. Tikrai. Rytą pradedame sočiais pusryčiais, kad užtektų energijos visai dienai, nes bet kada sustoti negalime, o plaukimas tikrai vargina fiziškai", - pasakojo projekto iniciatorius Mark Gurskij. Pasak jo, sunkiausia plaukti, kai nėra pavėsio, o saulė kaitina taip, tarsi būtų vasaros vidurys.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsenybių maudynės upėje ir neblėstantis entuziazmas

Tiesa, linksmai nusiteikusi komanda neapsieina ir be nuotykių. Komandos nariai išmėgina savo jėgas plaukdami per meldus, susipažįsta su pasienio darbuotojais ir mažų panemunės miestelių gyventojais, kartais vakarais prasideda kulinariniai šou gamtoje, namelyje ant ratų, pokalbiai iki vėlumos, o kartais įsivyrauja tyla, nes visi būna beprotiškai pavargę. Prie projekto prisijungusi "Power Hit Radio" laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė sako, kad vargina ne tik ilgas laikas irkluojant, bet ir uodai, kuriems projekto dalyviai yra tikra dovana ir net apsiginti sunku, nes į Nemuną jo viduryje įkristi tikrai nesinori. Ir vis tik, kaip juokauja Raminta, po pirmų dviejų plaukimo kilometrų, bėgdama nuo uodų, ji vos nepametė komandos draugų.

REKLAMA

Tuo tarpu žinių vedėjai Agnei Zacharevičienei šis plaukimas ilgam išliks atmintyje. Vienu momentu Agnė tiesiog neišlaikė pusiausvyros ir įkrito į Nemuną, tačiau vėl užlipusi ant irklentės nepasidavė ir nepraradusi geros nuotaikos plaukė toliau. O vėliau žinių vedėją pasveikino ir gulbinas. Nepaisant šlapių rūbų ir pažinties su gulbe, Agnė tikina, jog plaukti buvo smagu, o svarbiausia, dėl kilnaus tikslo - surinkti kuo daugiau lėšų, kad Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniai vasarą pasitiktų laimingi ir linksmi.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 460 kilometrų Nemunu dėl kilnaus tikslo

"Tikimės, kad mums ir toliau taip šauniai seksis. Galime pasidžiaugti, kad su mumis plaukiantis grupės "4Fun" būgnininkas Laimonas Staniulionis yra puikus asmeninis motyvatorius. Kai tik pradedame dejuoti, kad jau viskas, apleidžia jėgos ir nebematome net kur plaukti, Laimonas per kelias minutes mus sugeba motyvuoti taip, kad plaukiame dar sparčiau ir su dar didesne jėga. Na, gražias figūras vasarai tikrai turėsime neabejotinai", - geros nuotaikos nestokojo projekto dalyviai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų