Reklamai apsinuoginusią A. Tamulytę J. Statkevičius pavers prabangia dama

Žavinga blondinė, aktorė Aurelija Tamulytė, pasirodys naujame amplua, prie kurio prisidėjo ir dizaineris Juozas Statkevičius. Itin elegantiškas ir seksualus aktorės įvaizdis skirtas pristatyti naujovę Lietuvoje – prabangius itališkus interjero kvapus „Culti“, kuriais savo mados namus ir salonus parfumuoja pasaulyje žinomi dizaineriai, tokie kaip „Armani“, o namus kvėpina pasaulinės žvaigždės.

Naujieji „Culti“ kvepalai šią savaitę bus pristatyti specialiame vakarėlyje, kuris vyks Vilniuje duris atversiančiame prabangaus interjero ir dekoro salone „Krispo“. Šio renginio metu Aurelija vilkės veną iš įspūdingų Juozo Statkevičiaus kūrybos suknelių. Dizainerio teigimu, aktorei buvo parinkta juoda žemę siekiantis apdaras. Pristatant kvapus buvo siekta, kad reklaminiu jos veidu Lietuvoje pasirinkta Aurelija keltų asociacijas su stilingu reklamuojamų kvapų buteliuku.

Prieš tai aktorė buvo fotografuojama reklaminėje fotosesijoje, kurioje ji drąsiai prieš objektyvą apsinuogino fotografui Raimundui Švilpai. Seksualios nuotraukos, kurioje Aurelija pozuoja su „Culti“ kvepalais, bus parodytos pristatymo vakarėlyje.

REKLAMA

Salono savininkų, Kristinos ir Povilo Strolių teigimu, į specialiai rengiamą vakarėlį atvyks ir „Culti“  atstovas iš Italijos, kuris yra itin suinteresuotas, jog pristatymas atitiktų labai aukštus gamintojų reikalavimus. Be to, laukiama garbingų svečių ir iš Didžiosios Britanijos.

Prasitariama, kad kviestiniai vakarėlio svečiai bus vaišinami iš prabangių stiklinių indų, bus ragaujamas specialiai vakarėliui iš Ispanijos atvežtas vynas ir užkandžiai.

„Culti“ yra namų kvapų lyderis visame pasaulyje dėl to, jog pirmieji pritaikė ypatingas technologijas, kaip „užrakinti“ kvapą molekulėse bei išrado kvepiančias nendrines lazdeles.

Aurelija Tamulytė (nuotr. Organizatorių)Aurelija Tamulytė (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų