Realybės šou žvaigždė Agnė ryžosi pokyčiams: nusikirpo ilgas kasas

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusiai Agnei Petravičienei, panašu, permainų negana. Dar birželio pabaigoje žinoma moteris trečiąkart prisiekė amžiną meilę, o štai vakar ji nusprendė kiek pakeisti ir savo išvaizdą.

9

Šukuosenos pokyčiais Agnė mielai pasidalijo ir su savo socialinių tinklų sekėjais.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou žvaigždė Agnė ryžosi pokyčiams: nusikirpo ilgas kasas

Pasirodo, kad A. Petravičienė nusprendė ryžtis pasikeitimams ir gerokai pasitrumpinti savo ilgas kasas. „Facebook“ pasidalijusi rezultatu, realybės šou žvaigždė šmaikštavo: „Sakoma, kad ilgas plaukas – trumpas protas.. Ta proga pasitrumpinkime plaukus (suprantama, ne protą)“.

Komentatoriai netrukus suskubo girti Agnės pokyčių. „Graziai moteriai – jokio skirtumo, ar ilgi, ar trumpi plaukai“, „Labai gražu, tinka, Agnuže. Dar gražiau dabar, nei buvo!“, „Kokia žavi dama“ – rašė jie.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar šių metų birželio pabaigoje A. Petravičienė Raudondvario pilyje ištekėjo už verslininko Artūro Gansausko. Tai – jau trečiosios moters vestuvės.

Su mylimuoju Artūru jiedu susižadėjo 2018-ųjų rugsėjo 30-ąją. Tąkart ji pati apie tai pranešė socialiniame tinkle, įsikėlusi nuotrauką su didžiuliu žiedu.

Tiesa, pastarieji metai dainininkei Agnei buvo kupini išbandymų. Antrasis vyras Dainius, po infarkto nugrimzdo į komą. Paskui prasidėjo karai su anyta.


Rašyti komentarą...
A
2019-10-26 07:39:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tikrai,o tai pokyčiai plaukus pasikirpo
Atsakyti
-1

D
Didin
2019-10-26 08:49:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai ką? Kas ji tokia? Viešpatie aukštielnykas,kada tokias nesamones rašyti.....
Atsakyti
-2

R
Rolas
2019-10-26 10:17:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar gali ir smegenis iskirpt
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų