Radži – apie pokyčius gyvenime ir kalbas apie nepilnametę draugę: kai man reikės, tada ir turėsiu žmoną

„Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojas Radži Aleksandrovičius iš projekto išsinešė ne vien laimėjimą – „Burbule“ užsimezgusias pažintis jis vysto ir toliau. O štai internete pradėjus suktis kalboms, esą Radži širdis užimta, atlikėjas naujienų portalui tv3.lt šiuos gandus griežtai paneigė. Pasak dainininko, tai – tik dar vienas žurnalistų išpūstas reikalas. 

Paklaustas, kaip išleido projekte laimėtus 10 tūkst. eurų, Radži teigia, juos pasidėjęs juodai dienai. Dainininkas sako, vis dar bendraujantis su projekto metu sutiktais naujais draugais: „Kai kartu buvome viename burbule, vadinomės vienu ūkiu. Nesvarbu, kad baigėsi projektas, vis vien susirašome. Atradau ir naujų muzikinių dalykų, kurių šiaip gal neklausau. O šiaip mano gyvenimas gan stabilus“. 

Radži patikina, nors projekte atradęs įvairių muzikinių stilių, savojo „arkliuko“ – estradinės, pop muzikos – neišduoda: „Jei per daug eksperimentuosiu, ir to Radžio neliks, reikia išlaikyti tai. Mane tokį pamilo ir dėl to aš dešimt savaičių buvau lyderio pozicijoje.

Aš toks pats esu ir Burbule ir laisvėje. Esu už natūralius žmones, bet ne prastus“, – svarsto dainininkas. 

Pasak atlikėjo, per daug keistis ir negali – rizikuoji prarasti gerbėjus: „Su tais atlikėjais, kurie nedainuoja šlagerių, pop muzikos, esu daręs duetus, bet čia tik projektai. Mes esame nedidelė valstybė ir tu negali labai keistis, nes jei pasikeisi kardinaliai, tu nebebūsi tu. O atlikėjų pas mus yra daug.

Esu dažnai girdėjęs, kad po projektų juose dalyvavę dainininkai dingsta, o dabar eina jau trečia savaitė ir mus vis dar aptarinėja. Reiškia, projektas vykęs, surinkti įdomūs dalyviai“, – tvirtina vyras. 

Internete pasklidusius gandus, esą Radži širdis – užimta jaunutės romės, pats atlikėjas vadina farsu. Vyras juokauja, esantis kaip tikras romas – laisvas ir nepriklausomas: „Čia yra mano asmeninis reikalas. O su širdies reikalais yra viskas tvarkoje. Ką noriu, tą myliu, šiandien myliu – rytoj ne.

Mes kalbėjome apie romus. Buvau paminėjęs, kad romų merginos teka labai anksti, dėl to ir palietėme tą temą. Aš gyvenu normaliai, laisvai, kaip aš noriu – kaip tikras romas. O kai man reikės – aš turėsiu žmoną. Nieko ten nėra – eiliniai bajeriai“, – sako Radži. 


Rašyti komentarą...
L
Lola
2021-06-07 21:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per daug žurnalistai kišasi į kitu žmonių gyvenimą
Atsakyti
-8

L
Lola
2021-06-07 21:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per daug žurnalistai kišasi į kitu žmonių gyvenimą
Atsakyti
-19

B
Baronas
2021-06-07 21:02:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netratink nepilnametės Radziuk, yra straipsnis, toks, patubdys dar į cype, būk atsargus vaikeli, špygą taukuata
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų